Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Молодіжний велопохід

Молодіжний велопохід

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 110

Локація
м. Суми

Дати реалізації
липень – вересень 2021 рік

Бюджет
36 690 грн.

Про що цей проєкт?
Нині велосипедний туризм погано розвинений в сільській місцевості. Головна проблема – відсутність кваліфікованих кадрів, мотивації населення, недостатня кількість гуртків спортивного напрямку у закладах освіти. Велопохід передбачає поєднання спортивної складової походу з оглядом культурних та природних пам’яток. Але такий відпочинок не зовсім підходить жителям сільської місцевості, де є можливість принести більше користі власному добробуту та здоров’ю працюючи в полі чи на огороді, ніж просто крутити педалі.

Потрібно переконати у потрібності даного виду відпочинку, зацікавити, «запалити вогонь». Ми прагнемо викликати почуття патріотизму, інтерес до історії рідного краю та здорового способу життя молоді шляхом проведення трьохденного велопоходу історичними  місцями Недригайлівщини та Роменщини.

Що плануємо робити?
Плануємо провести рекламну кампанію та інформувати людей про велопохід: складемо офіційні листи-запрошення, розмістимо плакати та оголошення в засобах масової інформації (газети, інтернет, сторінки Фейсбук та ін.)

Також ми підпишемо договори на послуги з харчування та оренди транспортних засобів та проведемо велопохід, який охопить історичні місця Недригайлівщини та Роменщини.

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт покликаний змінити ставлення громадськості до велопоходів не лише як до спортивного заходу,  а як до форми відпочинку. Зокрема він підійде для тих людей, які мають дефіцит фізичної активності. Проєкт прагне зміцнити інтерес учасників до історії рідного краю, велопоходів, здорового способу життя, підвищити рівень патріотизму та сприяти оздоровленню нації.

Що буде далі?
Знання про історичні події, що відбувалися на території Недригайлівщини та Роменщини посилять почуття патріотизму, інтерес до історії рідного краю та здорового способу життя. Набуті знання будуть закріплюватися на уроках історії в закладах освіти. Практичні вміння набуті в поході стануть в нагоді на змаганнях зі спортивного туризму, спортивного орієнтування, на туристичних молодіжних зльотах. В перспективі можливе створення гуртка велотуризму.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 110

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту