Підтримка соціальних ініціатив «Молодь може!»

Підтримка соціальних ініціатив «Молодь може!»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 901
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 19,77
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,27

Локація
Миколаївська ОТГ

Дати реалізації
квітень – жовтень 2021 року

Бюджет
63 380,00 грн

Про що цей проєкт?
Потреби молоді фінансуються не в першу чергу, адже є питання не менш важливі – дороги, робочі місця, соціальна сфера. Молодь, що закінчує школу, вижджає на навчання і знаходить себе в більших населених пунктах. І все менше повертається назад на малу Батьківщину.

Мета проєкту – провести конкурс проєктів для ініціативних груп Миколаївської ОТГ шляхом проведення серії тренінгових занять для молоді та зустрічей з депутатами селищної ради та головою Миколаївської селищної ради.

Що плануємо робити?
– Відберемо 20 представників цільової аудиторії шляхом оголошення конкурсу;
– Проведемо три дводенних тренінги з учасниками за наступними темами: робота в команді, структура влади та можливості вирішення проблем на місцях, принципи лобіювання соціальних ініціатив;
– Напишемо проєкт рішення для сесії Миколаївської ОТГ стосовно започаткування Конкурсу соціальних проєктів молодіжних ініціатив;
– Пролобіюємо та започаткуємо Конкурс соціальних проєктів молодіжних ініціатив;
– Відшукаємо партнерів та отримаємо підтримку серед депутатського корпусу Миколаївської місцевої ради;
– Ухвалимо рішення про започаткування Конкурсу соціальних проєктів молодіжних ініціатив в Миколаївській громаді Сумської області на сесії Миколаївської селищної ради.

Чого плануємо досягти?
Наразі в Миколаївській ОТГ є молодь, що переживає за свій населений пункт, стан справ в ньому та бажає впроваджувати локальні зміни задля розвитку своєї громади. Бажає і розуміє, що наявних механізмів для цього замало. Ми хочемо реалізувати та втілити в життя механізм конкурсу соціальних проєктів серед інститутів громадянського суспільства та ініціативних груп із числа молоді.

Завдяки цьому громада стане активнішою, збільшиться кількість соціальних ініціатив, а молодь отримає додаткові аргументи залишатись в населеному пункті та розвивати його.

Що буде далі?
Планується, що впроваджений Конкурс соціальних ініціатив буде щорічним та отримає фінансуванням з боку місцевої влади.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 901 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 19,77 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,27

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту