Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Нарбут-простір» під відкритим небом

«Нарбут-простір» під відкритим небом

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 684

Локація
с. Первомайське

Дати реалізації
квітень – жовтень 2021 року

Бюджет
73 929 грн

Про що цей проєкт?
Георгій Нарбут – видатний український художник-графік, один із засновників і ректор Української академії мистецтв, автор українських грошей, марок, проєкту герба України, творець українського стилю в графічному мистецтві, – народився у с. Нарбутівка. Довгий час ім'я видатного митця України було в забутті, але зараз його постаті почали приділяти увагу.

Мета проєкту – створити та облаштувати «Нарбут-простір» під відкритим небом, аби зберегти пам’ять про видатного українського графіка Георгія Нарбута, збільшити туристичну привабливість Березівської ОТГ та створити умови для подальшого розвитку сучасного туризму на її території шляхом трансформування  малюнків та силуетів з книг в цікаві просторові локації.

Що плануємо робити?
– Проведемо зустріч із представниками місцевої влади з метою уточнення проєкту;
– Розробимо зовнішній вигляд інформаційних стендів, вказівників, локацій, смітників;
– Підготуємо територію – приберемо та вивеземо сміття, демонтуємо старі та облаштуємо нові клумби, посадимо квіти;
– Закупимо та виготовимо комплектуючі для майстер-класів (канцтовари, фліп-чарт, госптовари), естетично оформимо локації, змонтуємо конструкції та облаштуємр території, встановимо інформаційні стенди з QR-кодами, вказівники, місця відпочинку, сміттєві урни, встановимо лавки та ліхтарі вуличного освітлення;
– Відкриємо об’єкт у форматі фестивалю «Нарбут-фест», проведемо майстер-класи з виготовлення витинанки «Чарівне мереживо витинанки» та сувенірів «Творчість Нарбута надихає»;
– Проведемо майстер-клас «Кавові силуети», а також створення власних тіней, фотозони, чаювання по-Нарбутівські, пленер, виставка робіт гуртка «Творча майстерня», бібліотека під відкритим небом «Георгій Нарбут-художник-графік з мировим ім’ям»;
– Висвітлимо відкриття «Нарбут-простора» на сторінках соцмереж та в пресі;
– Проведемо збори команди для оцінки та аналізу заходу.

Чого плануємо досягти?
«Нарбут-простір» допоможе не тільки залишити цю цікаву постать «живою» серед сучасників, а й наблизить її мистецькі витвори до звичайних українців. Формат простору та робіт Георгія Нарбута, можливість безперешкодного доступу до експозицій, створення власних силуетів, проведення фотосесій, цікавих екскурсій, квестів, майстер- класів привертатимуть увагу не тільки мистецтвознавців, художників, графіків, фотографів, які іприїжджають до с. Первомайське та с. Нарбутівки, а й прихильників сімейного та активного відпочинку, зеленого туризму та шукачів нових вражень.

Що буде далі?
Подальше утримання «Нарбут-простору» передбачається за рахунок місцевого бюджету. Також плануємо налагодити зв’язки з туристичними операторами, надавачами туристичних послуг та надавати платні послуги відвідувачам простору (проводити квести, екскурсії та майстер-класи, надавати у прокат атрибути для фотозйомки власних силуетів, продавати сувенірну продукцію).

Плануємо розробити цікавий туристичний маршрут, який буде об'єднувати всю мистецьку родину Нарбутів, інші цікаві об’єкти та постаті с. Первомайське та колишніх навколишніх хуторів, в тому числі: музей «Мистецька вітальня родини Нарбутів»; Покровська церква, с. Нарбутівка – родова садиба Нарбутів, старовинна липова алея, по якій часто прогулювалися члени родини Нарбутів тощо.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 684

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту