Нове життя футбольного поля

Нове життя футбольного поля

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 161
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,53
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 25,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 29,03

Локація
с.Коровинці

Дати реалізації
липень – жовтень 2021 року

Бюджет
80 000 грн

Про що цей проєкт?
Найбільш популярним видом спорту в с.Коровинці є футбол. В 2020 році футбольна команда Коровинської сільської ради стала переможцем Чемпіонату Недригайлівського району. В нас є футбольний стадіон, який не відповідає стандартам та потребує реконструкції – тут відсутня дренажна система, нерівна поверхня, нерівномірне трав’яне покриття.

Мета нашого проєкту – реконструювати футбольне поле для розвитку футболу як популярного виду спорту серед учнів школи та молоді, для зменшення пасивного способу життя, розвитку мережі спортивних та фізкультурно-оздоровчих споруд Коровинської громади.

Що плануємо робити?
– Проведемо рекламну та інформаційну кампанію;
– Розподілимо обов’язки, визначимо обсяги, терміни виконання робіт, необхідні матеріали, а також укладемо угоди з підрядниками;
– Проведемо підготовчі роботи – демонтуємо старі сидіння, футбольні ворота, закупимо необхідне обладнання;
– Проведемо основні роботи: викорчуємо коріння дерев, розпушимо грунт, вирівняємо поле, посіємо та підживимо траву, змонтуємо футбольні ворота, зведемо місця для глядачів, встановимо освітлення;
– Організуємо роботу шкільних гуртків, секцій, уроків фізичної культури, проведемо традиційний футбольний турнір серед учнів навчальних закладів району та футбольний матч серед ветеранських команд Коровинської та Недригайлівської громади.

Чого плануємо досягти?
Реалізація проєкту створить умови для занять фізичною культурою і спортом для учнів загальноосвітніх шкіл та мешканців Коровинської сільської ради, допоможе населенню зміцнювати здоров’я, розвиватись фізично і духовно, сприятиме організації спортивного дозвілля для різних вікових груп населення громади, створить базу для проведення командних змагань на регіональному рівні, а також створить умови для зайнятості дітей, підлітків та молоді.

Що буде далі?
Футбольне поле активно використовуватиметься для проведення різноманітних спортивних змагань, занять фізичною культурою та спортом.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 161 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,53 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 25,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 29,03

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту