Обласний туристичний зліт молодіжних команд

Обласний туристичний зліт молодіжних команд

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 109
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,39
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 12,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 14,89

Локація
м. Суми

Дати реалізації
липень – листопад 2021 року

Бюджет
56 885 грн

Про що цей проєкт?
Спортивний туризм є офіційно визнаним видом спорту, але він мало розвинений в сільській місцевості. Моніторингове дослідження в нашій ОТГ показало, що 85% учнів закладів загальної середньої освіти надали перевагу заняттям зі спортивного туризму. Основна мотивація дітей для заняття цим видом спорту є загартування та зміцнення організму. 

Мета проєкту – організувати на території Роменського району триденний молодіжний зліт для дітей та молоді задля виховання та оздоровлення шляхом проведення змагань зі спортивного туризму.

Що плануємо робити?
– Проведемо рекламну кампанію;
– Купимо призи для учасників змагань та канцелярію, виготовимо друковані матеріали, підпишемо договори оренди музичного обладнання та транспортних засобів, розробимо карту місцевості;
– Проведемо заїзд та різноманітні конкурси: туристичну естафету, конкурс на найкращий туристичний табір, розпалювання вогнища, створимо туристичну газету, організуємо оригінальне представлення команди, співатимемо товариські пісні, вчитимемо нічному орієнтуванню, а також плануємо сюрприз;
– Підведемо підсумки, нагородимо переможців.

Чого плануємо досягти?
Спортивний туризм стане більш доступним та зможе розвиватися як у формі гуртків, так і у формі активного відпочинку. 100 учасників змагань за три дні отримають поглиблені знання зі спортивного туризму. Шляхом залучення дітей та молоді до спортивного туризму ми зможемо закріпити вміння та навички необхідні в умовах похідного життя. Проєкт дозволить організувати якісне дозвілля в громадах Сумської області через заняття в гуртках зі спортивного туризму.

Що буде далі?
Плануємо відкрити гурток зі спортивного туризму на базі опорної Коровинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що буде проводитися два рази на тиждень та охопить більше 30 учнів.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 109 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,39 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 12,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 14,89

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту