Табір «Хижак» – риболовецько-мисливська програма

Табір «Хижак» – риболовецько-мисливська програма

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 184
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,04
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 11,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 15,04

Локація
Зноб-Новгородська ОТГ

Дати реалізації
червень – серпень 2021 року

Бюджет
105 200 грн

Про що цей проєкт?
Аби змусити підлітків менше часу проводити біля своїх гаджетів та м’якими шляхом показати альтернативні види проведення часу, Зноб-Новгородська громада створює дитячі майданчики, встановлює антивандальні тренажери, підтримує як спортсменів, так і команди, проводить заходи з оздоровлення, впроваджує культурно-мистецькі фестивалі і заходи тощо. 

Мета нашого проєкту – підвищити рівень здорового способу життя шляхом організації оздоровчо-відпочинкової риболовецько-мисливської кампанії влітку 2021 року для підлітків Шосткинського району Сумської області.

Що плануємо робити?
– Інформуємо про проведення заходу в ЗМІ, на офіційному сайті та фейсбук-сторінці громади;
– Зареєструємо учасників кампанії;
– Проведемо робочі зустрічі з членами команди, розподілити функції та обов’язки, вирішити організаційні питання;
– Проведемо захід для трьох груп підлітків по 10 людей в кожній: група по проходженню екологічної стежини, група риболовів та група  мисливців. Місце проведення заходу – табір «Десна», прилеглі території лісу та річка Десенка;
– Проаналізуємо результати зміни, доопрацюємо та промотуємо через офіційний сайт громади та фейсбук:

Чого плануємо досягти?
Проєкт залучить учасників до мисливського та рибальського ремесла нашої країни, навчить берегти і любити все те, чим нас оточує природа. Кожен учасник зможе знайти себе та розкрити свої нові можливості.

Ми залучимо 90 підлітків до заходу, проведемо 56 годин/на особу занять з практичних навичок знаходження в лісі або на річці, зменшимо на 10% час проведений за гаджетами, допоможемо учасникам отримати соціальні зв’язки та навички комунікації, зменшимо відсоток підлітків із вадами зору та надмірною вагою.

Що буде далі?
Плануємо проводити оздоровлення дітей кожного року з урахуванням отриманого досвіду.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 184 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,04 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 11,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 15,04

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту