Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Приміряй професію на себе, дізнайся чого ти вартий!

Приміряй професію на себе, дізнайся чого ти вартий!

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 207

Локація
Сумська ОТГ

Дати реалізації
квітень – жовтень 2021 року

Бюджет
88 500 грн

Про що цей проєкт?
У молоді після 9 класу, часто постає питання профорієнтації: який напрямок обрати, що більше підійде. Ця ситуація – завжди стрес. І замість того, щоби з цікавістю досліджувати, дізнаватися більше про себе, випускники змушені силувати себе та обирати ті напрямки, які здаються більш доступними та зрозумілими. 

Ми хочемо зробити проєкт, де молодь могла би визначитися з можливими напрямками професійного розвитку, дослідити свої сильні якості та ті, на які слід звернути увагу та покращити та приміряти на себе різні професії. Ми плануємо обрати близько 50 учнів, з якими протягом 5 місяців будемо працювати у напрямку профорієнтації, проводити тренінги, індивідуальні коучингові сесії, організовувати екскурсії за різними професійними напрямками, створити можливість пожити один день у тій професії, яка подобається.

Що плануємо робити?
– Проведемо промокампанію у школах та відберемо молодь до участі в проєкті через анкетування;
– Проведемо тренінг для визначення професійних здатностей молоді;
– Домовимось про співпрацю з професійними закладами;
– Проведемо Індивідуальні коучингові сесії задля визначення майбутньої професії;
– Організуємо екскурсії до професійних закладів (військова частина, лікарня, пожежна частина, промислові підприємства і т.п. в залежності від запиту);
– Організуємо один робочий день поряд зі спеціалістом тієї чи іншої професії;
– Знімемо проморолики з відгуками про результати проєкту;
– Підготуємо методичні матеріали для кожного учасника;
– Проведемо круглий стіл із учасниками, підсумуємо результати проєкту, вручимо сувенірну продукцію;
– Підготуємо статті для розміщення в ЗМІ за  результатами кожного заходу.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні – 50 осіб отримають можливість визначитися з професійним напрямком та отримають індивідуальний план професійного розвитку. Завдяки програмі проєкту вони матимуть змогу максимально розкрити свій внутрішній потенціал та визначитися з професією майбутнього. Організації, які підтримають нашу ініціативу, отримають промоцію своєї діяльності та можливість в подальшому залучити спеціалістів.

На глобальному рівні – ми отримаємо можливість відпрацювати програму, розробити методичні матеріали та в подальшому пропонувати реалізовувати таку програму в територаільних громадах Сумської області.Також через роботу з інформаційним простором ми викличемо повагу у громаді до різних професій та доведемо їхню важливість у суспільстві.

Що буде далі?
Професійно реалізована молодь вплине на те, що зменшиться кадровий голод, з’являться кваліфіковані та мотивовані працівники. Це в свою чергу вплине на ефективне функціонування та добробут громади.

Ми плануємо створити методичні матеріали та надіслати їх офіційним листом до інших громад, з метою подальшої співпраці та реалізації подібних ініціатив. Співпраця з організаціями та молодими спеціалістами сприятиме кар’єрному розвитку молоді та іх особистісному внеску у розвиток громади.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 207

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту