Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Суми Рок Фест

Суми Рок Фест

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1147

Локація
м. Суми

Дати реалізації
березень – серпень 2021 року

Бюджет
408 400 грн

Про що цей проєкт?
На сьогодні у музичній сфері України комунікація між молодими виконавцями та їхніми потенційними слухачами знаходиться на низькому рівні. У виконавців та колективів, що лише розпочинають свій творчий шлях, немає майданчика для проявів своєї творчості.

Sumy Rock Fest дозволить амбітним та перспективним музичним виконавцям взяти участь у заході без залучення додаткових ресурсів, що стане підтримкою для продовження їхньої діяльності. Sumy Rock Fest створює умови та стимул для місцевих музикантів активно працювати над власними проєктами, комунікувати з власними слухачами у соціальних мережах тощо.

Наша мета – популяризувати молодіжну музичну культуру у місті Суми шляхом проведення музичного фестивалю Sumy Rock Fest 31 липня 2021 року за участі 10 молодих гуртів-початківців та одного досвідченого українського гурту-хедлайнера.

Що плануємо робити?
– Розробимо графічну продукцію для фестивалю;
– Запустимо рекламну кампанію у соцмережах та ЗМІ;
– Проведемо музичний конкурс-відбір «Sumy Rock Battle» у форматі онлайн з оголошенням 2-х переможців, які стануть учасниками Sumy Rock Fest;
– Проведемо відбір учасників фестивалю;
– Розмістимо рекламу про фестиваль на зовнішніх носіях у місті Суми;
– Проведемо прес-конференцію фестивалю;
– Проведення фестиваль. Онлайн-трансляція фестивалю на сторінках інформаційних партнерів у соцмережах YouTube, Facebook, Instagram;
– Проведемо аудит та створимо звіт заходу;
– Опублікуємо звітні інфографіки;
– Надішлемо учасникам фестивалю відео-нарізки з їхніми виступами.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні поліпшиться якість культурних подій міста, збільшиться лояльність містян до культурних подій у період пандемії, поліпшиться інвестиційна привабливість міста, розшириться спільнота молодих і перспективних виконавців, а також мережа культурних менеджерів міста, буде продовжуватись розбудова діалогу між культурним сектором та місцевою владою.

На глобальному рівні підвищиться рівень зацікавленості молоді до української рок-культури, будуть створені можливості для розвитку рок-культури в Україні.

Що буде далі?
Після реалізації проєкту буде продовжуватись стала комунікація між музикантами та споживачами їх творчого контенту у вигляді відгуків, фідбеку у соціальних мережах, прослуховувань та переглядів їх контенту у соціальних мережах. Крім того, комунікація між молодими виконавцями та гуртами-хедлайнерами продукуватиме створення спільних аудіовізуальних робіт, обмін досвідом, організацію спільних концертних заходів та проєктів.

Sumy Rock Fest підтримає виконавців та гурти, що продовжуватимуть свою діяльність та надихатимуть нову генерацію. Проведення фестивалю слугуватиме своєрідною підготовкою до інших музичних конкурсів, фестивалів локального значення, серед яких «День вуличної музики», «Green Rock», «Sumy Extreme Style», всеукраїнських та міжнародних фестивалів.

Протягом одного року після реалізації проєкту буде відбуватись поетапна презентація відеоматеріалів відзнятих під час фестивалю на каналі проєкту в YouTube, що у свою чергу стане чинником популяризації проєкту та міста Суми.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1147

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту