Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Фестиваль вуличної культури та спорту «River Camp Klimentovo» 

Фестиваль вуличної культури та спорту «River Camp Klimentovo» 

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 311

Локація
м. Охтирка, с. Климентово

Дати реалізації
травень – грудень 2021 року

Бюджет
88 000 грн

Про що цей проєкт?
Разюча різниця, яку ми спостерігаємо в кількості російськомовного та україномовного контенту в нашому інформаційному та медіа-просторі ставить у програшну позицію твори україномовних виконавців та митців. Це спричиняє відтік творчих людей в сусідні країни, адже можливості для самореалізації в Україні досить обмежені. В той же час законодавчі ініціативи щодо популяризації української мови виявляються малоефективними на побутовому рівні, адже сприймаються як насаджена згори директива.

Через це молоді активні жителі громади часто почуваються чужими у власних містах та селах. Вони не наважуються робити кроки в напрямку якісної трансформації культурного простору, оскільки не відчувають підтримки однодумців. Для того, аби вплинути на цю ситуацію, ми плануємо започаткувати щорічну практику проведення триденних молодіжних мистецько-спортивних таборів фестивального формату. Вони мають стати об'єднавчим простором, де будуть навчатися, творити, ділитись досвідом діячі культури та спорту з різних куточків України та активна творча молодь, яка прагне розвивати модерну українську культуру у своїх громадах.

Що плануємо робити?
– Підготовка: підготуємо матеріально-технічну базу, налагодимо співпрацю з партнерами, залучимо, артистів та лідерів думок, проведемо  рекламну кампанію, підготуємо місце проведення заходу;
– Перший день: айсбрейкінг та тімбілдінг, проведення спортивних та творчих активностей (майстер-класи, шоукейс, СПІТЧ), вечірня рефлексія на відкритому повітрі;
– Другий день: спортивна гра-екскурсія, лінійка творчих майстер-класів від запрошених експертів, творча майстерня, вечірня рефлексія;
– Третій день: змагання зі спортивних дисциплін (пляжний футбол, брейкданс), творча виставка робіт учасників, фінальний концерт від запрошених українських артистів та учасників заходу;
– Проведемо аналіз: опитування, анкетування, збір думок про проведений захід від учасників і партнерів. Також підготуємо та опублікуємо фото- і відеозвіти в профільних ЗМІ та підготуємо звіт.

Чого плануємо досягти?
30 учасників і близько 10 спікерів за час триденного табору отримають базу знань для подальшого розвитку вуличних культур на локальному рівні. Окрім того проєкт налагодить процес взаємодії між митцями, активною молоддю та представниками влади, підвищить популярність та затребуваність україномовного контенту та культури, створить творче та спортивне ком'юніті довкола заходу, яке продовжить взаємодіяти для подальшої популяризації українського продукту, як в сфері громадської активності так і сфері спорту та культури.

Буде створено незалежну платформу для подальшого проведення форумів і освітніх заходів на території Сумської області, громада міста поступово буде перетворюватися зі спостерігачів на безпосередніх учасників трансформації міста, а також буде закладено фундамент розвитку культурного туризму в регіоні.

Що буде далі?
По завершенні проекту ми плануємо продовжити роботу із пошуку фінансування, аби зробити цю ініціативу щорічною. Після проведення табору для нас найважливіше – це налагоджена комунікація між організаторами, учасниками  та спікерами, що сприятиме в подальшому особистісному зростанню та розвитку громад.

Цей проєкт є довгостроковим, але вже наступний захід покаже приріст локальних представників і учасників із Сумської області. Також у ході проекту нами буде напрацьовано великий масив фото- та відеоматеріалів, записів та виступів спікерів, які після обробки будуть публікуватися на сторінках в соціальних мережах протягом року. Вони також послужать промоції проекту та збільшенню партнерської і спонсорської бази, залученню інвестицій на майбутнє. Також модель соціально важливого заходу на перспективу може бути використана в інших регіонах країни.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 311

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту