Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«AdvoCamp» – освітньо-практичний курс участі і адвокації

«AdvoCamp» – освітньо-практичний курс участі і адвокації

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 286

Локація
с. Запсілля

Дати реалізації
червень – вересень 2021 року

Бюджет
152 033 грн

Про що цей проєкт?
Молодь не має достатніх практично орієнтованих знань та навичок у питаннях спілкування з владними інституціями, не володіє достатнім арсеналом інструментів отримання інформації, недостатньо поінформована щодо можливостей участі в прийнятті рішень. Все це призводить до того, що молодь обирає більш легкі шляхи громадської активності: короткотермінові проекти, інформаційні просвітницькі кампанії, короткотермінові протестні активності. Адвокація – це марафонський вид діяльності, але оволодіння цим видом громадської діяльності дозволяє досягти системних змін в політиках, досягнені результати є довготерміновими і більш вагомими.

Наша мета – зміцнити роль молоді та посилити її вплив на прийняття рішень на локальному та регіональному рівнях через проведення успішних адвокаційних кампаній в громадах.

Що плануємо робити?
– Проведемо одноденний попередній онлайн-семінар;
– Організуємо шестиденний освітній наметовий табір;
– Забезпечимо менторський супровід команд-учасниць;
– Розробимо та проведемо три навчальних онлайн-заходи за запитом учасників;
– Створимо шість відеороликів про хід кампаній в громадах.

Чого плануємо досягти?
Прагнемо сформувати в Сумській області спільноту активної молоді, що мотивована на довгострокову системну громадську  діяльність в своїх громадах. В результаті проєкту зміниться ставлення активістів до «довгих» активностей як таких, що їм не доступні. Успіх адвокаційних активностей мотивує учасників і сформує спільноту людей, які готові і вміють бути активними громадянами та беруть участь в житті своїх громад.

Також в результаті проєкту сформується відношення до комунікації з владою на основі діалогу і партнерства, а не конфронтації. Буде створено спільноту активістів, які в подальшому будуть не тільки спілкуватись і обмінюватись кейсами адвокаційних практик, але також стануть «кістяком» для масштабування освітніх активностей. На глобальному рівні проєкт сприятиме зміцненню цінностей демократії активного громадянства.

Що буде далі?
Однозначно цей проект буде мати продовження. По-перше, ми з радістю поширимо програму курсу та всі матеріали для використання іншими тренерськими командами. По-друге, як показує практика, перші спроби проведення адвокаційних кампаній наштовхують їх організаторів на необхідність навчатись далі і удосконалювати свої навички, а також навчати свої команди. Тож є можливість проведення в майбутньому регіональних тренінгів на замовлення. І залишається мережа, яку ми плануємо розвивати та підтримувати зацікавленість учасників шляхом публікацій корисного матеріалу на тему адвокації.

 

 

 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 286

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту