Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Молодь за здоровий спосіб життя»

«Молодь за здоровий спосіб життя»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 624

Локація
с. Зелене та Паївка Гримайлівської ОТГ

Дати реалізації
Травень — листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
44 020 грн

Про що цей проєкт?
Проблемою сіл є низький розвиток фізичного здоров'я молоді, тому що жителі не мають місць і стимулу для його розвитку і покращення. За відсутності гуртків та місця для занять спортом весь вільний час молоді люди приділяють ґаджетам та соціальним мережам, а також звичкам, які приносять шкоду здоров'ю. Наслідком цього є незадовільне психологічне, фізичне та соціальне здоров'я. Створення майданчику для занять спортом дасть змогу покращити фізичне та психологічне здоров'я жителів громади шляхом проведення змагань і турнірів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо опитати жителів громади щодо того, який саме майданчик та події на ньому їм потрібні. Після цього буде облаштовано спортивний майданчик та проведена інформаційна кампанія щодо цієї ініціативи.

Серед запланованих заходів: триборство, «Здоровий тато – здоровий син», «Strongman».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт призведе до забезпечення розумного та корисного дозвілля дітей та дорослих 200-250 людей сіл Зелене та Паївка, до зміцнення здоров’я: фізичного  та психологічного 200-250 людей, до збільшення соціальної згуртованості через спільні інтереси та організацію заходів.

На глобальному рівні результатом стане пропаганда здорового способу життя, поява в Україні більше спортивних майданчиків та здорових громадян, участь жителів сіл Зелене та Паївка у всеукраїнських турнірах.

Що буде далі?
На спортивному майданчику будуть проводитися різного типу змагання. Спортивний майданчик матиме важливу роль у виховані і навчанні дітей, оскільки буде знаходитися неподалік школи. Майданчик знаходитиметься на балансі Старостинського округу села Зелене, який займатиметься його доглядом.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 624

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту