Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Активні жителі — успішна громада»

«Активні жителі — успішна громада»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 334

Локація
с. Гвардійське

Дати реалізації
Липень 2021 — лютий 2022 року

Загальний бюджет проєкту
64 750 грн

Про що цей проєкт?
У селі немає суспільного простору, окрім Будинку культури. Тому є потреба в новому просторі, де буде розташований сучасний спортивно-ігровий комплекс для комунікації жителів села. Це місце стане точкою відпочинку та комунікації, а також сприятиме фізичному розвитку дітей та підлітків.

Метою проєкту є створення умов для активізації спілкування серед школярів, виявлення та розвиток творчих здібностей молодого покоління, виховання любові до культури, залучення  жителів села до культурно-просвітницьких заходів (змагань, розважальних ігор на спортивному ігровому майданчику, майстер-класів, перегляду фільмів та читання книг, правопросвітницьких заходів, виставок).

Що плануємо робити?
Після оформлення всіх необхідних документів ми упорядкуємо ділянку, створимо план простору, закупимо обладнання та матеріали, встановимо дитячий майданчик, лавочки, смітники, тренажери, пісочниці, столик для шашок і висадимо алею вишень. Після відкриття в парку простору «Активні жителі – успішна громада» там пройдуть змагання з тенісу та шашок, майстер-клас по створенню флешмоб-танцю, розважальні ігри, читання книжок та кіно просто неба. Також заплановані конкурси-виставки «Найкраща фігура з снігу», «Найкраща писанка у селі». На завершення пройде урочисте нагородження активних жителів, які допомагали реалізувати проєкт.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні з'явиться комфортний простір для жителів села, де проходитимуть майстер-класи, щонедільні руханки, спортивні змагання, виставки, конкурси та кінопокази.

На глобальному рівні проєкт сприятиме досягненню цілей сталого розвитку: якісній освіті, гендерній рівності, інноваціям, збереженню екосистем та інших.

Що буде далі?
Надалі простір «Активні жителі — успішна громада» буде слугувати для проведення виставок, різного виду ігор, громадських зборів, гри у теніс та шашки.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 334

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту