Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Школа першої допомоги

Школа першої допомоги

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 693

Локація
м. Тернопіль

Дати реалізації
Вересень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
56 350 грн

Про що цей проєкт?
Проблема низької обізнаності громадян у наданні першої допомоги в Україні стоїть дуже гостро. Основними причинами, по яких люди не готові надавати першу допомогу є: низька обізнаність та відсутність необхідних навичок.

Існує ряд організацій, які навчають населення за сучасними протоколами. Досвідчені інструктори Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України з 2017 року активно займаються проведенням майстер-класів, тренінгів з надання першої допомоги.

Пропонується проєкт з підвищення знань з надання першої допомоги постраждалим для студентів ВНЗ Тернополя, молодіжних громадських організацій, шляхом проведення майстер-класів, семінарів, тренінгів впродовж вересня-грудня 2021 року.

Що плануємо робити?
Ми сформуємо команду з чотирьох інструкторів, підберемо локації, проінформуємо потенційних учасників, відберемо найбільш вмотивованих та проведемо навчання для 100 студентів м. Тернопіль.

Чого плануємо досягти?
Проєкт дасть людям знання щодо надання першої допомоги. На локальному рівні ініціатива сприятиме покращенню обізнаності 100 студентів вищих навчальних закладів Тернополя, набуття ними теоретичних і практичних навиків з надання першої допомоги. 

На глобальному рівні реалізація проєкту сприятиме покращенню рівня безпеки та допоможе зберегти людські життя.

Що буде далі?
Після реалізації проєкту інструктори Товариства Червоного хреста України в Тернополі й надалі продовжуватимуть навчати студентів та усіх охочих надавати першу допомогу. Надані матеріали допоможуть і наступним учасникам краще оволодіти знаннями на практиці. Реалізований проєкт сприятиме створенню та зміцненню зв’язків між учасниками суспільних процесів в громаді та позитивним змінам.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 693

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту