Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Шахімат»

«Шахімат»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 31

Локація
м. Заліщики

Дати реалізації
Липень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
35 258 грн

Про що цей проєкт?
В Заліщиках діти, підлітки і старші (часто вже непрацездатні) люди не мають куди подітися у вільний час. При цьому у нашому місті досить популярною є традиція гри в шахи. Колись у Заліщиках навіть був відкритий шаховий майданчик з величезними фігурами, який ще й досі з гордістю згадують старші містяни. Тому грати в цю гру вміє практично кожен.

Зараз у місті є ентузіасти шахів, які створили ініціативну групу, навчають молодь грі в шахи і проводять турніри серед школярів і людей старшого віку. У них виникла ідея створити громадський простір на свіжому повітрі — декілька столів із вбудованими в них шахівницями, що відповідають умовам соціального дистанціювання і дозволяють людям спілкуватися і грати разом.

Що плануємо робити?
Після опитування громадської думки і отримання всіх необхідних дозволів біля Будинку культури будуть встановлені столи з вбудованими шахівницями, а також камери спостереження. Далі пройде інформаційна кампанія та урочисте відкриття. Після цього плануються регулярні турніри та майстер-класи для людей будь-якого віку. Міське комунальне підприємство обіцяло, що забезпечить прибирання, освітлення та регулярний благоустрій території.

Чого плануємо досягти?
Результати на локальному рівні: у місті з'явиться майданчик для спілкування та гри в шахи. Зросте кількість учасників шахових майстер-класів, змагань та турнірів. Очікується, що протягом перших 3 місяців буде навчено щонайменше 60 школярів, проведено 3 турніри і 8-10 ігор (кожних вихідних), написано 3 статті у ЗМІ та проінформовано 2000 містян. Довготривалий результат — це згуртування людей різного віку на основі спільного хобі, подальше зростання зацікавленості людей до цього виду спорту і до здорового дозвілля загалом. 

Що буде далі?
Шахові ентузіасти вже понад 10 років проводять турніри в місті на волонтерських засадах. Вони й надалі продовжуватимуть свою роботу — але вже в кращих і безпечніших умовах.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 31

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту