Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Велостоянки для мешканців Лановецької громади

Велостоянки для мешканців Лановецької громади

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 450

Локація
Лановецька ТГ

Дати реалізації
Червень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
41 920 грн

Про що цей проєкт?
У громаді практично відсутня велоінфраструктура. При цьому користувачів велотранспортом у нас приблизно 1000. Відповідно встановлення велопарковок забезпечить комфортне середовище цільовій аудиторії.

Планується встановити 10 велопарковок у громадських місцях Лановецької громади для старшокласників, молоді та любителів велоспорту.

Що плануємо робити?
Ми підготуємо місця для велопарковок та встановимо необхідні конструкції. Територію навколо них буде облагороджено. Після цього відбудеться урочисте відкриття.

Чого плануємо досягти?
Після встановлення велопарковок з’являться нові велолюбителі, що будуть приєднуватись до різноманітних ініціатив і разом зможуть продуктивніше розвивати нашу громаду. На локальному рівні реалізація проєкту покращить інфраструктуру міста. Також знизиться кількість злочинів, пов'язаних із крадіжками велосипедів.

На глобальному рівні зросте рівень велокультури серед жителів Лановецької громади, буде пропагуватись активний та здоровий спосіб життя. Збільшення кількості велосипедистів також призведе до зниження кількості вихлопів від автомобільного транспорту. 

Що буде далі?
Після завершення проєкту планується запровадити щорічний велопробіг містом Ланівці та його околицями. Лановецька міська рада буде підтримувати велопарковки в належному стані. Мешканці громади зможуть вільно пересуватись велосипедом, і не хвилюватись за свій велотранспорт.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 450

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту