Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Буккросинг в школах та будинках культури Іванівської громади

Буккросинг в школах та будинках культури Іванівської громади

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 213

Локація
Іванківська громада

Дати реалізації
Червень — жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
22 112 грн

Про що цей проєкт?
Буккросинг в Україні набуває обертів, і ми в Іванівській громаді також прагнемо до цього долучитися. Втім, наразі обмін книгами відбувається хаотично та несистемно. Проблемою є відсутність облаштованих просторів, про які було б відомо школярам та відвідувачам будинків культури. Вирішенням цієї ситуації є закупівля і встановлення книжкових поличок.

Реалізація проєкту вже триває: учні шкіл та відвідувачі будинку культури надсилають фото книг, якими вони готові поділитися. Планується, що в нашому буккросингу візьме участь понад 600 людей з різними літературними смаками та уподобаннями.

Що плануємо робити?
Після отримання підтримки будуть закуплені та встановлені книжкові полички. Для початку ми придбаємо «Книжковий пакет» із 60 книг з рекомендаційних списків літератури для позакласного читання. Для привернення уваги громади до цієї ініціативи ми запустимо флешмоб у соцмережах «Я для буккросингу»: селфі з книгою або фото книг, якими готовий обмінятися учасник. Також у місцевій газеті вийде стаття про проєкт, а в інтернеті працюватиме сайт про буккросинг. Аби проаналізувати досвід та розвиток ініціативи, пройде круглий стіл про буккросинг.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт змінить поточну ситуацію, адже учні шкіл та відвідувачі Будинків культури отримають місця, де можна буде обмінятися книгами. В результаті цей процес набуде більш системного та організованого характеру. Проєкт проведе рекламу читання та зміцнить культуру читання, зменшить кількість часу, що молодь проводить за ґаджетами.

На глобальному рівні ми додамо ще кілька місць для буккросингу в Україні та світі, встановимо партнерство з ініціативами, які збирають книги для українців діаспори, воїнів АТО. Проєкт відповідає таким глобальним цілям ООН як освіта, відповідальне споживання, партнерство.

Що буде далі?
Після реалізації проєкту обмін книгами набуде системного характеру. Систематично будуть проводитися круглі столи або дискусійні клуби. Раз на рік або в залежності від обставин ми організовуватимемо збір книг для лікарень, воїнів АТО, діаспори.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 213

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту