Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Стежка здоров’я» для дітей та молоді громади

«Стежка здоров’я» для дітей та молоді громади

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 590

Локація
с. Шляхтинці

Дати реалізації
Серпень 2021 – лютий 2022 року

Загальний бюджет проєкту
52 500 грн

Про що цей проєкт?
На даний час у населеному пункті немає парків, скверів, тренажерного залу тощо. Молодь збирається на майданчику біля дитячого садочку, чим шкодить спортивне обладнання, оскільки воно розраховане на маленьких діток. Вживання алкоголю, неналежна поведінка молоді — це все є наслідком того, що немає чим зайнятися і де провести дозвілля.

Ініціативна група провела опитування в соціальних мережах та обговорення, інтерв'ю із жителями громади про їхні потреби. За результатами понад 77% жителів висловили потребу в екологічному просторі, де можна проводити дозвілля, відпочивати та займатися спортом.

Тож пропонується створити інклюзивний екологічний простір з хвойними рослинами «Стежка здоров’я’ для проведення змістовного дозвілля, формування екологічної свідомості, розвитку навичок майбутнього через різні заходи для молоді та дітей. Реалізувавши проєкт, ми вирішимо одразу кілька проблем у громаді та допоможемо більшості жителів.

Що плануємо робити?
Після закупівлі та облаштування простору заплановані такі активності:
– Проведення екологічної акції «Озеленення планети»;
– Проведення інформаційної кампанії (оголошення в соціальних мережах на сайті Байковецької сільської ради) щодо проведення заходу відкриття «Стежки здоров’я»;
– Проведення заходу «Відкриття екологічного простору “Стежки здоров’я”»;
– Проведення спортивних тренувань;
– Проведення занять творчості;
– Екологічна рекламна кампанія (ведення сторінки у соц. мережі).

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні в селі з'явиться екологічний простір для дітей та молоді. Пройдуть тренування, творчі заняття та інші активності. 

На глобальному рівні екологічний інклюзивний простір дозволить жителям не лише провести активно час, але й налагодити комунікацію для подальшої співпраці між молоддю з інших сіл громади, допомагати один одному щодо реалізації власних проєктів, дискутувати на різні теми, запрошувати лекторів, організовувати наукові пікніки, спортивні заходи, працювати над проєктами розвитку своєї громади та й, зрештою, створити спільноту активної молоді, яка генеруватиме ідеї та буде завжди готова протягнути руку допомоги один одному.

Що буде далі?
У селі з'явиться місце для проведення змістовного дозвілля, а перебування людей серед хвойних дерев сприяє оздоровленню у всі пори року. Батьки, вчителі, молодь будуть залучатися до проведення різних заходів. Оскільки екологічний простір буде створений на базі НВК «ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Б. Барвінського – ДНЗ», то можемо прогнозувати його сталість, через проведення спортивних тренувань  впродовж навчального року, висадження першоцвітів та інших рослин навесні в рамках екологічних акцій, які проводяться зі школярами.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 590

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту