Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Дитячий квест-табір «Friends»

Дитячий квест-табір «Friends»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 739

Локація
м. Тернопіль

Дати реалізації
Серпень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
81 107 грн

Про що цей проєкт?
Ми провели опитування серед дітей, батьків та педагогів і отримали дані про те, що більшість дітей 70% вільного часу на день проводять за ґаджетами, мало комунікують з ровесниками. Відповідно до цього вони мало соціалізовані та у них погіршується стан здоров’я.

Проблема полягає в тому, що немає дитячого спортивного майданчика та кількість методичного матеріалу є недостатньою. Пропонується організувати у Тернополі дитячий квест-табір для забезпечення соціалізації, фізичного розвитку засобами інноваційно-ігрових технологій для 30 дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, в тому числі дітей-сиріт та дітей з особливими освітніми потребами.

Що плануємо робити?
Після відкриття табору за зміну заплановані наступні активності:
– День Дошкілля;
– День співпраці із ЗДО м.Тернополя, Тернопільщини;
– Кольоровий тиждень;
– Квест «Впізнай казку»;
– Свято-подорож «Англійський лабіринт»;
– Квест STEM-освіта;
– Колективно-творчий квест «Генії і таланти»;
– Квест-лабораторія гри;
– Лялькові вистави;
– Наукове шоу: цікаві речі для малечі;
– Флешмоб;
– Квест «Мультляндія»;
– Щоденні спортивні розваги;
– Щоденні розвивальні ігри;
– Квест «Благодійна ярмарка»;
– Соціально-екологічна акція. 

Після завершення зміни запланована інформаційна кампанія — відеосюжет, пости й статті про табір.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні діти дошкільного та молодшого шкільного віку Тернополя та прилеглих ОТГ матимуть якісний майданчик для комунікації з ровесниками, спортивних та рухливих ігор, загального розвитку та навчання, буде проведено ряд квестів щодо підвищення рівня їхньої соціалізації, фізичного розвитку, комунікативної та ігрової компетентностей, зокрема і дітей-сиріт та дітей з особливими освітніми потребами, буде підвищено рівень професійної компетентності майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти, які є студентами факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В.Гнатюка.

На глобальному рівні буде створено єдину спільноту різних соціальних категорій дітей, що стимулюватиме їхнє бажання більше часу проводити на свіжому повітрі, дотримуватися здорового способу життя, батьки та сучасні педагоги будуть спільно розвиватися та активно взаємодіяти на благо міста, громади, України.

Що буде далі?
Організація квест-табору буде періодичною: будемо набирати нові групи дітей, тим самим поширюючи дію співпраці на все більшу кількість членів громади Тернополя. До організації змін у квест-таборі будуть залучені нові студенти-практиканти, що сприятиме професійно-практичному розвитку більшій кількості майбутніх педагогів. Окрім цього, ми плануємо організувати роботу квест-табору ще також навесні та влітку 2022 року.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 739

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту