«Молодь грає в баскетбол»

«Молодь грає в баскетбол»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 600
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 24,36
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 28,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,69

Локація
м. Заліщики

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
36 760 грн

Про що цей проєкт?
В Заліщиках є проблема: діти шкільного віку, підлітки і молоді люди не мають чим зайнятися у вільний час. Особливо це стосується тих, хто не може дозволити собі платні гуртки, спортзал чи поїздки.

У нашому місті досить популярним є баскетбол. Кілька років тому молодіжна команда із Заліщик навіть їздила на турнір у Польщу. Саме тому з'явилася ідея покращити якість дозвілля молоді у нашому місті шляхом встановлення на базі двох шкіл баскетбольних майданчиків та проведення регулярних турнірів. Проєкт отримав схвалення громади і цільової аудиторії.

Що плануємо робити?
Мета — встановити 4 баскетбольні стійки поблизу заліщицьких шкіл. Після цього відбудеться урочисте відкриття та змагання серед учнів. Подібні турніри будуть регулярними. Наприкінці року буде проведено моніторинг — підрахунок кількості учасників, опитування в соцмережах після перших двох турнірів, складання фінальних звітів.

Чого плануємо досягти?
Проєкт сприятиме спілкуванню між молоддю з різних соціальних груп та надасть можливість для здорового дозвілля всім жителям Заліщик, незалежно від їх соціального статусу. Молодь почне проводити більше часу на вулиці, займаючись спортом. Також зросте інтерес цільової аудиторії до здорового способу життя. Ще один результат — проведення регулярних турнірів місцевими школами після закінчення фінансування проєкту.

На глобальному рівні цей проєкт сприятиме зміцненню здоров'я, адже молодь буде займатися спортом на свіжому повітрі, сприятиме рівності як гендерній, так і соціальній.

Що буде далі?
Проєкт буде підтримуватись місцевими школами, які доглядатимуть майданчики і проводитимуть регулярні турніри. Крім того, усі охочі зможуть грати незалежно від того, чи є вони учнями тієї чи іншої школи. Баскетбольні стійки є відносно антивандальними і мають гарантійний термін експлуатації, тому зможуть прослужити громаді як мінімум протягом 3-5 наступних років.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 600 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 24,36 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 28,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,69

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту