Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Освітній хаб «Бізнес-майстерня НІЧЛАВА»

Освітній хаб «Бізнес-майстерня НІЧЛАВА»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 541

Локація
м. Копичинці

Дати реалізації
Вересень 2021 – лютий 2022 року

Загальний бюджет проєкту
89 332 грн

Про що цей проєкт?
Соціальна згуртованість громади перебуває на дуже низькому рівні, відсутні творчі ініціативи, низька активність молоді, майже не проводяться культурні заходи. Молоді люди здебільшого намагаються покинути громаду. Відсутність робочих місць, реалізації ідей та можливостей населенням призводить до таких сумних результатів.

Тому пропонується підвищити рівень освітніх, творчих та підприємницьких знань/навичок через проведення майстер-класів, лекцій, ярмарків, дискусій, форумів з обміну досвідом на базі Центру дитячої та юнацької творчості для підприємців та молоді у віці 14-35 років. Це сприятиме соціальній згуртованості, розвитку локального підприємництва та громади загалом.

Що плануємо робити?
Проєкт розпочнеться з анкетування цільової аудиторії, аби отримати інформацію щодо потреб та участі людей різних соціальних, освітніх категорій. Після цього буде проведено ремонт Будинку дитячої та юнацької творчості за участю волонтерів.

Надалі у ньому відбудуться такі події:
– 3 зустрічі між підприємцями, молоддю та місцевою владою, на теми: «Створення та подальші кроки “Ради підприємців”», «Реалізація першого спільного проєкту "Їстівна візитка громад"», «Проведення ярмарку»;
– Проведення занять двічі на місяць місцевим підприємцем з молоддю, людьми з інвалідністю, особливими освітніми потребами щодо здобуття практичних навичок з деревообробки. Як наслідок — створення деревообробного коворкінгу;
– Проведення лекції та презентації щодо впливу SMM, важливості та секретів реклами;
– Проведення мінімум 5 зустрічей з лекторами/спікерами на теми: «Соціальне підприємництво», «Розвиток бізнесу в час пандемії: виклики та можливості», «Жіноче підприємництво, реалізація потенціалу, сучасність та майбутнє», «Молоді підприємці: як почати власну справу», «Можливості для розвитку в сільській місцевості людям з обмеженими фінансовими можливостями,  інвалідністю». Лекції відбудуться офлайн або онлайн.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні результати будуть стосуватися підвищення якості освіти, рівня залученості молоді, жінок, осіб з обмеженими економічними можливостями тощо до локальних ініціатив, спільних ініціатив та заходів владою, бізнесом та громадою. Також буде створений проєкт «Їстівна візитівка громади», деревообробний коворкінг, облаштовано конференц-зали для проведення презентацій та обміну досвідом, проведений ярмарок з готовою продукцією.

На глобальному рівні учасники отримають необхідні знання, навички, досвід, які потрібні для старту в підприємницькій діяльності.

Що буде далі?
Учасники освітнього хабу Бізнес-майстерня «НІЧЛАВА» реалізовуватимуть спільно нові проєкти в інших громадах, будуть ділитися досвідом та підтримувати місцеві ініціативи, направлені на поширення соціальної згуртованості серед жителів громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 541

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту