Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Мандрівний вишкільний табір «Скеля»

Мандрівний вишкільний табір «Скеля»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 542

Локація
м. Чортків

Дати реалізації
Червень — жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
50 832 грн

Про що цей проєкт?
В регіоні досить слабо представлений активний відпочинок. Переважна більшість гуртків, які представлені в місті, має мистецький характер: танці, співи, музика, малювання тощо.

Наша громадська організація «Пласт НСОУ. Станиця Чортків» звертає увагу на популяризацію здорового способу життя та активного відпочинку. Ми проводили опитування цільової аудиторії, яке показало, що 70% респондентів хотіли б віддати своїх дітей на гуртки, де навчатимуть правильній організації активного відпочинку, зокрема таких як скелелазіння, спортивне орієнтування, футбол, плавання, легка атлетика, різні види східної боротьби, карате, кікбоксинг тощо.

Пропонується започаткувати мандрівний вишкільний табор «Скеля» задля зміцнення соціальної згуртованості, підвищення рівня комунікаційних здібностей та вольових якостей учнівської та студентської молоді та їх батьків.

Що плануємо робити?
Для залучення найбільш зацікавлених людей ми проведемо інформаційну кампанію про проєкт в соціальних мережах, а також презентуємо його в школах. Паралельно відбудеться закупівля спорядження.

Під час самого табору пройдуть такі активності:
– Тренінг по командотворенню;
– Воркшоп зі скелелазіння та мандрівного туризму (особливості організації мандрівки, походу, скелелазіння, весь необхідний реманент та оснащення);
– Воркшоп із картографії (знаки мандрівника, тайнопис, шифрування);
– Воркшоп із піонірки та будівництва таборових споруд;
– Воркшоп зі спорядження для скелелазіння;
– Практичний модуль із надання першої медичної допомоги;
– тематична квест-мандрівка «У пошуках піратських скарбів».

Після завершення табору буде зібраний та проаналізований зворотній зв'язок від учасників — це дасть змогу оцінити зацікавленість аудиторії у даній тематиці та залучити до співпраці ще більшу кількість осіб.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні в першу чергу підтримка цього проєкту продовжить і розширить горизонти розвитку активного туризму в нашому місті, а також зможе об’єднати навколо себе жителів ОТГ, які бажають навчитися чомусь новому та застосовувати отримані знання на практиці. А ще ми привернемо увагу до краси рідного краю шляхом розробки туристичних маршрутів для організації мандрівок. Наші учасники та учасниці отримають вміння долати природні та штучні перешкоди, орієнтуватися на місцевості, організовувати бівуак та побут в польових умовах, надавати долікарську допомогу.

На глобальному рівні ми зможемо підвищити інтерес до розвитку внутрішнього туризму, що сприятиме соціальному, культурному та економічному розвитку нашого району. Ми підкреслимо важливість дотримання здорового способу життя та проведення активного відпочинку та його користь для фізичного, емоційного та психологічного самопочуття людини.

Що буде далі?
Вплив проєкту буде продовжуватися і після завершення першої хвилі, оскільки планується проводити навчання і надалі, організовувати туристичні тематичні мандрівки та працювати над згуртованістю громади, її соціальним, культурним та економічним розвитком шляхом співпраці між громадськими організаціями та ОМС, розвитком туристичної галузі та зайнятості молоді і пропагування здорового та активного способу життя.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 542

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту