Простір розвитку «Game Zone»

Простір розвитку «Game Zone»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 465
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 18,88
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,88

Локація
м. Заліщики

Дати реалізації
Червень — грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
59 980 грн


Про що цей проєкт?
У місті є 3 школи — по 300 дітей мінімум, а також коледж і Заліщицький обласний багатопрофільний реабілітаційний центр. Гурткова робота в більшості освітніх закладів ведеться тільки на папері, і діти в позаурочний час і протягом канікул не залучені до освітньої та виховної діяльності, не мають де проводити дозвілля в неформальних обставинах.

Наш проєкт «Game Zone» є доступною і безплатною альтернативою платним гурткам та закладам. Це простір розвитку, де будуть діяти клуби любителів настільних ігор, тенісу, комп’ютерної грамотності та англійської мови, проводитися тренінги з особистісного розвитку для різновікових груп людей, а також дітей із соціально вразливих родин, дітей-сиріт і напівсиріт.

Що плануємо робити?
Етап пробних занять та опитувань громадської думки показав, що проєкт є надзвичайно потрібним для громади. Надалі планується підготовка приміщення, придбання обладнання та ігор і їх встановлення, після чого стартує кампанія поширення інформації про ініціативу.

У «Game Zone» проходитимуть такі активності:
– Безкоштовне викладання англійської мови дітям-сиротам, напівсиротам, дітям з неблагополучних родин (у групах, 1-2 години на тиждень), на постійній основі;
– Клуб настільних ігор (2-3 години щотижня);
– Заняття тенісного клубу (1 раз на тиждень) і вільний доступ всіх охочих до ігрової кімнати зі столом для настільного тенісу;
– Заняття клубу комп’ютерної грамотності (2 рази на тиждень);
– Тренінг для дорослих та дітей на тему «Булінг та протидія домашньому насиллю»;
– Тренінг на тему «Гендерна рівність»;
– Квест для дітей та підлітків «Веселі канікули»;
– Вечірка British Christmas Party з прикрашанням різдвяних пряників, виготовленням іграшок та благодійним аукціоном. 

Після першого етапу проєкту пройде опитування громадської думки для моніторингу успішності та пошуку шляхів покращення роботи.

Чого плануємо досягти?
На локлаьному рівні проєкт частково розв'язує проблему дозвілля для «соціальних сиріт» (дітей, які рідко бачать батьків, оскільки ті працюють за кордоном) та дітей з соціально вразливих сімей.

Крім того, наш проєкт надає можливості для змістовного дозвілля і якісної освіти, незалежно від матеріального чи соціального стану людини, згуртовує різновікові категорії в громаді, популяризує здоровий спосіб життя.

Глобально проєкт співзвучний з такими цілями сталого розвитку ООН як якісна освіта, скорочення нерівності, партнерство заради стійкого розвитку.

Що буде далі?
Проєкт буде сталим, адже мовний центр працює постійно і відчинений щодня ось уже декілька років. Оскільки клуби і заняття ведуться на волонтерських засадах, проєкт практично не потребує додаткового фінансування в майбутньому. Витрати на електроенергію, опалення, прибирання, а також розхідні матеріали типу паперу бере на себе Мовний центр «Gen_Z». Вихованці наших клубів зможуть самі бути активними волонтерами і очолити той чи інший клуб у майбутньому.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 465 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 18,88 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,88

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту