Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Створення мотиваційної відпочинкової зони «На хвилях  Дністра»

Створення мотиваційної відпочинкової зони «На хвилях  Дністра»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 664

Локація
м. Заліщики

Дати реалізації
Червень — грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
107 810 грн

Про що цей проєкт?
У 30-х роках минулого століття місто Заліщики було відомим курортом, який називали «Подільською Рив’єрою». На березі Дністра було облаштовано Сонячний і Тінистий пляжі, куди приїжджали гості з усієї Польщі. Родзинкою пляжного відпочинку були щоденні заходи на пляжі та поблизу нього: концерти, свята, літературні вечори. Втім, з роками пляжі занепали і потроху були знищені.

Наш проєкт має на меті згуртувати жителів прилеглих до Дністра вулиць і міста Заліщики для облаштування мотиваційно-відпочинкової зони «На хвилях Дністра». Це забезпечить змістовне якісне дозвілля і згуртування мешканців та гостей міста шляхом проведення суспільних заходів.

Що плануємо робити?
Після отримання усіх необхідних дозволів ініціативна група спільно з ландшафтним дизайнером Світланою Булатовою розробить проєкт благоустрою території майбутньої відпочинкової зони «На хвилях Дністра».

В різних соціальних мережах почнеться інформаційна кампанія про проєкт з публікаціями в ЗМІ та сюжетами на телебаченні. До обговорення ідеї залучать усю громаду через соцмережі, а місцеві організації та гуртку запросять до співпраці.

Паралельно на території пройде толока з прибирання, після чого будуть виготовлені і встановлені лавки, ліхтарі, урни для сміття, пісочниця. На території зроблять клумбу і висадять дерева. Інтернет-провайдер «Гольфстрім» встановить безплатний Wi-Fi та відеокамеру.

На новому пляжі пройде квест для дітей-підлітків, а також фінал заїзду велосипедистів «Заліщицького велоклубу». Також відкриття відсвяткують урочистим пікніком та сплавом по річці Дністер на катамаранах.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: організація змістовного та якісного дозвілля мешканців та гостей міста, поява місця, де можна реалізувати різні проєкти, а також туристичної родзинки міста, залученість до розв'язання проблем громади молоді, ОМС та місцевого соціально відповідального бізнесу.

На глобальному рівні: зростання рівня довіри та соціальної згуртованості в громаді, підвищення соціальної активності громадян, поява додаткових можливостей у місті, розвиток партнерських відносин між бізнесом, владою, громадою, промоція міста як туристичної перлини Дністровського каньйону.

Що буде далі?
Мотиваційна відпочинкова зона буде місцем проведення заходів ще довгі роки. Серед них, зокрема, літературні вечори, вечірні танці, кінопокази, зустрічі, святкування, ярмарки та майстер-класи.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 664

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту