«Творчі дівчата змінюють світ»

«Творчі дівчата змінюють світ»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 294
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 17,09
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,42

Локація
м. Чугуїв

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
53 750 грн

Про що цей проєкт?
За даними ВООЗ в Україні близько 8,1 млн людей потребують допомоги у сфері психічного здоров’я через пандемію коронавірусу. І лише 1,6 млн отримують необхідну допомогу. Це означає, що близько 80% людей, які потребують допомоги, не отримують її.

Проєкт «Творчі дівчата змінюють світ» є новим, ми його тільки започаткували і плануємо реалізувати. Мета цього проєкту – провести офлайн майстер-класи з машинного та ручного в’язання і сприяти покращенню ментального здоров'я в умовах соціального дистанціювання жінок та чоловіків, які люблять робити хендмейд вироби.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо організувати п’ять майстер-класів з машинного та ручного в’язання, провести дискусії та обговорення молоді та людьми старшого віку.

Чого плануємо досягти?
Наш проєкт є відповіддю на ті виклики, які стоять наразі перед українським суспільством. Під час відвідування майстер класів та спілкування з однодумцями, учасники проєкту зможуть суттєво покращити свій емоційний та психологічний стан. А з тим і покращити психологічний стан своєї родини. Деякі з учасників зможуть знайти для себе новий вид діяльності.

Що буде далі?
Після завершення фінансування проєкту майстер-класи будуть проводитися на запит офлайн і онлайн для зацікавлених осіб. За рахунок придбаної техніки та матеріалів буде можливість використовувати її в позапроєктний період навченими учасниками. Ми очікуємо, що проєкт допоможе залучити до початої діяльності соціально-відповідальний бізнес, який допоможе розширити матеріально-технічну базу та створити гурток машинного в'язання для мешканців Чугуєва.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 294 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 17,09 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 52,42

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту