«Park Fest» у Білозерці

«Park Fest» у Білозерці

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 334
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,96
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,29

Локація
смт. Білозерка

Дати реалізації
Лютий – липень 2021

Бюджет
53 020 грн

Про що цей проєкт?
Зараз у Білозерці майже відсутні умови для культурного дозвілля населення, а особливо молоді. У громаді є багато творчих колективів, однак відсутня платформа для їхньої творчості, місце для культурно дозвілля.

Мета цього проєкту – створити інтеграційний майданчик для культурно-освітнього дозвілля молоді 14-35 років та облаштувати «зелену сцену» для заходів на відкритому повітрі.

Що плануємо робити?
1) Зустрітися із представниками влади та заручитися їхньою підтримкою
2) Провести суботники з прибирання та облаштування території
3) Виготовити та встановити вуличну сцену «Park Fest»
4) Провести культурний захід «Караоке в Білозерці»
5) Провести культурно-освітню акцію «Щасливі діти – щаслива громада»
6) Провести культурно-освітній захід «День Музики»

Чого плануємо досягти?
Молодь Білозерки зможе проводити вихідні та свята з користю, творити й обмінюватися досвідом. По-друге, вулична сцена «Park Fest» стане інтеграційною платформою для обміну досвідом між старшим та молодим поколінням. По-третє, «Park Fest» популяризуватиме традиції рідного краю, знайомитиме молодь із митцями та творчими колективами не тільки Білозерки, а й з інших сіл Білозерської ОТГ. 

Що буде далі?
Ініціатива буде продовжуватися у співпраці з відділом освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради. Сцена буде створена в парковій зоні селища, за її благоустроєм буде доглядати селищна рада та забезпечуватиме освітлення території. Електроенергія для заходів буде надана Будинком культури. Також селищна рада встановить відеоспостереження, щоб територія «Park Fest» була безпечною.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 334 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,96 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,29

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту