Відродження народної творчості на селі

Відродження народної творчості на селі

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 124
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,92
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 31,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,92

Локація
с. Музиківка

Дати реалізації
Березень – грудень 2021

Бюджет
38 000 грн

Про що цей проєкт?
Протягом багатьох років у громаді немає Будинку культури, через що культурне життя занепадає, культурні заходи майже не проводяться. 

Мета нашого проєкту – відродити традицію проведення концертів та гуртків на різних локаціях у місті, аби відновити культурну спадщину Музиківської громади.

Що плануємо робити?
Плануємо провести серію музичних заходів:
1) Концертну програму до Міжнародного жіночого дня 8 березня
2) Святковий концерт з нагоди Дня Перемоги та вшанування пам’яті ветеранів
3) Концертно-розважальну програма до Дня захисту дітей
4) Концертно-поздоровчу програму до Дня Незалежності
5) Розважально-поздоровчу програма до Дня села
6) Концертно-поздоровчу програму до Дня захисника України та Дня українського козацтва

Чого плануємо досягти?
Проєкт вплине на культурний розвиток та зближення жителів Музиківської громади, а також активізує відвідування культурних заходів.

Що буде далі?
Проєкт дозволить налагодити партнерські стосунки між місцевою владою та громадськими організаціями. Команда також отримає музичні інструменти для Будинку культури, зможе створити вокально-інструментальний ансамбль та ансамбль народних інструментів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 124 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,92 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 31,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,92

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту