«Еко» як стиль життя білозерців

«Еко» як стиль життя білозерців

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 203
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,70
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,70

Локація
смт. Білозерка

Дати реалізації
Лютий – липень 2021

Бюджет
44 100 грн

Про що цей проєкт?
Сьогодні в громаді відбувається недостатньо просвітництва про дбайливе ставлення до довкілля та фактично відсутні умови для сортування інших видів сміття, крім пластику. Ситуація з утилізацією листя та залишків органічного сміття ще гірша – його спалюють, отруюючи повітря.

Мета проєкту – допомогти сформувати культуру поводження з відходами у мешканців смт. Білозерка, а також створити умови для роздільного збору сміття на базі комунального підприємства «Водограй». 

Що плануємо робити?
1) Провести інформаційну кампанію в громаді про важливість роздільного збору сміття та оновлення послуг комунального підприємства
2) Облаштувати сортування відходів на базі МКП «Водограй»
3) Провести майстер-класи з облаштування компостів у чотирьох ОСББ
4) Організувати збір вживаних речей та передати їх малозабезпеченим громадянам

Чого плануємо досягти?
Проєкт допоможе громаді змінити свої практики утилізації сміття. На базі підприємства буде створено сортувальню, де працівник та волонтери будуть розповідати людям, як правильно сортувати сміття. Цей успішний кейс також буде поширюватися в інших населених пунктах Білозерської громади.

Що буде далі?
Після завершення проєкту громадська організація «Білозерський центр регіонального розвитку» спільно з комунальним підприємством буде й надалі проводити екологічні заходи та підтримувати роботу сортувальні відходів – вона перебуватиме на балансі комунального підприємства.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 203 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,70 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,70

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту