Збережімо планету живою

Збережімо планету живою

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 121
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,78
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 41,11

Локація
с. Олександрівка

Дати реалізації
Лютий – липень 2021

Бюджет
40 225 грн

Про що цей проєкт?
У селі, як і в багато де по Україні, багато сміття, а екокультура відсутня. Протягом 2020 року на території сільського парку школярі та активні громадяни встановили два контейнери для збору пластику та металу. Багато хто з мешканців їх підтримав.

Мета проєкту – екологічна просвіта дітей та молоді віком 6-17 років та організація роздільного збору сміття на території школи. 

Що плануємо робити?
1) Вивчити наявний стан екосвідомості серед дітей та молоді
2) Провести просвітницьку кампанію «Відходи беруть нас за горло. Як перемогти?» для школярів
3) Придбати та встановити по всій території школи баки для сортування сміття
4) Організувати доставку сміття до пункту приймання в м. Скадовськ

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні з'являться контейнери для роздільного збору сміття на території школи, відходи не спалюватимуться, а перероблятимуться. На глобальному – підвищиться екологічна культура школярів, буде більше можливостей для об’єднання громадян довкола спільної справи, а село стане чистішим.

Що буде далі?
Школа є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної просвіти. Проєкт зможе заохотити сортувати сміття на території всієї громади, окрім того, екосвідомі діти понесуть цю візію в сім'ї.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 121 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,78 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 41,11

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту