Зона відпочинку на шкільному подвір’ї

Зона відпочинку на шкільному подвір’ї

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 146
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,97
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,97

Локація
с. Олександрівка

Дати реалізації
Квітень – травень 2021

Бюджет
19 790 грн

Про що цей проєкт?
В учнів початкових класів уроки закінчуються набагато раніше, ніж у старшокласників, вони мають багато вільного часу, адже змушені чекати на автобуси. Іноді протягом майже трьох годин. 

Мета проєкту – створити на території шкільного подвір’я місце, де діти могли би просто присісти, відпочити та поспілкуватися. Такого місця зараз немає. 

Що плануємо робити?
1) Закупити комплектуючі для лавок (рейки, ніжки, фарби, лак, шурупи) та встановити їх на шкільному подвір'ї
2) Облаштувати зони відпочинку дітей
3) Висвітлити результати проєкту, аби показати приклад небайдужого ставлення громадян до проблем у селі

Чого плануємо досягти?
Завдяки проєкту на шкільному подвір’ї з’являться місця, де діти зможуть проводити час. Також простір можна буде використовувати для уроків чи інших заходів на свіжому повітрі. Додатково проєкт зможе мотивувати активних городян до подальшої роботи на благо села та школи. 

Що буде далі?
Проєкт зможе існувати не один рік та майже не потребуватиме додаткової підтримки. Він також забезпечуватиме безпечне перебування на шкільному подвір'ї дітей, що чекають на автобуси.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 146 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,97 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,97

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту