Бібліотека – простір творчого розвитку

Бібліотека – простір творчого розвитку

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 156
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,45
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 42,78

Локація
смт Велика Лепетиха

Дати реалізації
Лютий – травень 2021

Бюджет
56 000 грн

Про що цей проєкт?
У Великолепетиській дитячій бібліотеці зараз майже неможливо комфортно проводити час: у приміщенні захолодно взимку, бібліотечні меблі застарілі, а сучасного технічного обладнання з доступом до інтернету немає. Це у той час, як 85% опитаних місцевих жителів кажуть, що хотіли би бачити бібліотеку кращою. 

Мета проєкту – відкриття у Великолепетиській селищній дитячій бібліотеці спеціального вільного простору, аби дати дітям та молоді від 5 до 21 року в комфортних умовах розвивати творчі таланти та інтелектуальні здібності.

Що плануємо робити?
1) Зробити ремонт частини приміщення бібліотеки, в якому буде відкрито простір
2) Встановити необхідне обладнання та закупити матеріали
3) Презентувати проєкт та зробити урочисте відкриття, аби залучити людей

Чого плануємо досягти?
Проєкт зможе залучити молодь до освітніх заходів, що будуть проводитися бібліотекою та популяризувати саму бібліотеку як місце взаємодії. Як наслідок, кількість відвідувачів бібліотеки збільшиться, а у молодих людей з'явиться додаткове місце для якісного дозвілля.

Що буде далі?
Проєкт має довготривалу перспективу та після закінчення фінансування згортатися не буде. Для подальшого розвитку проєкту команда планує активно займатися залученням спонсорських та інших коштів та зміцненням матеріально-технічної бази бібліотечного простору.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 156 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 7,45 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 35,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 42,78

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту