Фестиваль «Україна без кордонів»

Фестиваль «Україна без кордонів»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 628
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,33

Локація
м. Херсон, м. Скадовськ

Дати реалізації
Лютий – квітень 2021

Бюджет
190 200 грн

Про що цей проєкт?
Більшість людей із інвалідністю знаходяться поза суспільством. Громада ще не готова їх приймати. Бракує інформації щодо спілкування з людьми з інвалідністю, їх розвитку та навчання. Фахівці не вірять ані в свої можливості, ані в здібності дітей з інвалідністю. 

За результатами фестивалю найкращих інклюзивних практик «Україна без кордонів» у 2020 році, було проведено перемовини та укладено угоди про співпрацю. Учасники фестивалю стали спікерами на семінарах та зустрічах одне у одного. Враховуючи ці результати, ми вирішили проводити фестиваль найкращих інклюзивних практик «Україна без кордонів» щорічно.

Мета проєкту – утвердження інклюзії як базової цінності для фахівців освітньої та інших сфер діяльності шляхом проведення в травні 2021 року триденного фестивалю найкращих інклюзивних практик України.

Що плануємо робити?
У межах проєкту планується провести онлайн-конкурс інклюзивних практик України та триденний фестиваль найкращих інклюзивних практик.

Чого плануємо досягти?
Ми проведемо триденний фестиваль для 100 учасників з України, налагодимо зв'язки між учасниками фестивалю, поширимо інформацію про інклюзивні практики України, підвищимо обізнаність громадськості про права та потреби осіб з інвалідністю, підвищимо рівень самооцінки осіб із інвалідністю.

Крім того, зросте рівень довіри та соціальної згуртованості в громаді, зібльшиться кількість місць для розвитку та навчання осіб з інвалідністю, інклюзія буде впроваджена в усі сфери життя.

Що буде далі?
Проєкт буде щорічним, так само буде проведено онлайн-конкурс і фестиваль по завершенню. Матеріали конкурсу та фестивалю в онлайн-форматі будуть розміщені на сторінці в Фейсбуці. Протягом року всі охочі матимуть можливість переглянути їх та отримати нові навички в інклюзивній сфері.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 628 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,33

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту