Light House Music Band

Light House Music Band

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 38
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,82
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 24,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 25,82

Локація
м. Скадовськ

Бюджет
36 791 грн

Про що цей проєкт?
Цей проєкт має на меті запропонувати можливості для розвитку та реалізації музичних навичок мешканців міста Скадовськ та Скадовського району. Кожен зможе зібрати власну групу, організувати концерт та квартирник, чи просто відпочити під живу музику. Також метою проєкту є створення умов для неформальної самоосвіти активної молоді Скадовського ОТГ. 

Що плануємо робити?
1) Організувати театральний гурток
2) Організовувати музичні вечори
3) Організовувати аматорські виступи онлайн
4) Проводити музичні майстер-класи за участі відомих у місті музикантів

Чого плануємо досягти?
Проєкт сприятиме розвитку музичного напряму в місті, а також залучатиме мешканців до спільної діяльності. Молодь громади, віком 15–25 років, матиме більше можливостей для самореалізації та самовираження. Регулярні репетиції та виступи дисциплінуватимуть та відволікатимуть молодь від шкідливих форм самовираження.

Що буде далі?
Проєкт буде продовжуватися у межах Молодіжного центру та як частина міського молодіжного радіо.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 38 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,82 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 24,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 25,82

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту