School STEM smart lab

School STEM smart lab

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 314
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,67
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 51,67

Дати реалізації
Грудень 2020 – липень 2021

Бюджет
46 500 грн

Про що цей проєкт?
Рівень обізнаності в природничих та інформаційних галузях погіршується, лише 20% випускників здають ЗНО з природничих предметів. Попри те, що опорний заклад для учнів старшої школи отримав нове сучасне обладнання для STEM-освіти, більшість учнів, які не розкрили свого потенціалу в точних науках, не вступають на навчання до старшої школи, а йдуть у місцевий технікум. 

Тож мета проєкту – організувати роботу STEM-лабораторії для підвищення рівня знань з інформаційно-комунікаційних технологій, математики та фізики, розвивати навички роботи в команді та лідерські якості в учнів 1–9 класів Антонівської філії ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

Що плануємо робити?
1) Обладнати STEM-лабораторію
2) Провести навчання для вчителів фізики, математики, інформатики та природничих наук із поширених методів викладання STEM-предметів
3) Розробити методичні матеріали та календарний план проведення занять у лабораторії
4) Організувати навчально-дослідницьку роботу в кабінеті лабораторії для учнів 1–9 класів
5) Провести відкритий урок

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні буде розроблено показовий проєкт, який уможливить STEM-співпрацю сільської школи з міськими, з'явиться необхідність розвивати програму позашкільних закладів освіти з урахуванням сучасних потреб молоді. На глобальному рівні буде створено фундамент для розвитку технічних та інформаційних спеціальностей у сільській місцевості.

Що буде далі?
Проєкт продовжить працювати в межах навчального процесу у школі, а також в період літніх канікул як факультативний. Заклад буде обслуговувати, зберігати техніку та обладнання в гарному стані для довгострокового використання та функціонування лабораторії.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 314 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,67 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 51,67

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту