Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Школа свідомого громадянина

Школа свідомого громадянина

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 61

Локація
Лазурненська ТГ

Дати реалізації
Лютий – травень 2021

Бюджет
44 360 грн

Про що цей проєкт?
В умовах реорганізації органів місцевого самоврядування в населених пунктах у громадян немає чіткого розуміння, які ролі, функції і повноваження мають місцева влада та бізнес в Лазурному і в селах цієї ОТГ.

Тож проєкт покликаний налагодити конструктивну співпрацю між громадянами, органами місцевого самоврядування і підприємцями у Лазурненській ТГ, шляхом проведення онлайн-школи свідомого громадянина для молоді, підприємців, представників органів місцевого самоврядування та інших мешканців ОТГ.

Що плануємо робити?
1) Онлайн-презентацію проєкту громадськості та органам місцевого самоврядування Лазурненської ТГ
2) Онлайн-школу свідомого громадянина Лазурненської ОТГ у форматі вебінарів – Google-зустрічей, в межах якої відбудуться виступи експертів і представників інших ОТГ, вебінари з експертами
3) Підсумкову конференцію школи (по можливості офлайн) у Лазурненському будинку культури або в Лазурненській селищній бібліотеці
4) Електронний варіант видання-конспекту школи як дорожньої карти місцевої демократії
5) Сайт із з усіма матеріалами проєкту: відеозаписами виступів спікерів і експертів школи, електронною версією вищевказаного видання та іншим релевантним контентом

Чого плануємо досягти?
Ознайомлення з успішним досвідом і обізнаність передовими інструментами місцевого соціально-економічного розвитку і практиками Е-демократії буде сприяти ефективній співпраці громадян, бізнесу і ОМС задля покращення життя у громаді. Створене підсумкове видання за результатами школи буде слугувати дорожньою картою конструктивному діалогу і співпраці зазначених сторін.

Що буде далі?
Із усіма результатами і матеріалами школи можна буде ознайомитися і після її закінчення – у друкованому виданні в бібліотеках ОТГ, в електронному вигляді – на спеціальному сайті, у соціальній мережі Фейсбук залишаться записи відеотрансляцій вебінарів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 61

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту