Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Сo-working space для митців

Сo-working space для митців

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 424

Локація
м. Херсон

Дати реалізації
2021 рік

Бюджет
84 760 грн

Про що цей проєкт?
В ХНТУ ми проводимо співпрацю із міжнародними митцями (дизайнерами та художниками), але не вистачає мультимедійної апаратури та спеціально обладнаного приміщення для роботи митців – не просто навчальної аудиторії, а сучасного простору з можливістю працювати офлайн та онлайн.

Ми хочемо створити coworking space з мультимедійною апаратурою для митців міста Херсону та області на базі Херсонського національного технічного університету, який дозволить студентам та молодим митцям вийти на новий рівень завдяки розвитку нових компетенцій.

Що плануємо робити?
1) Реконструювати приміщення
2) Оснастити приміщення апаратурою
3) Провести майстер-класи, де молодь навчиться застосовувати сучасні методики проектування одиничних, комплексних, багатофункціональних об’єктів дизайну, навчиться керівництву, лідерству та стратегічному мисленню
4) Залучимо молодь на етапі висвітлення проекту в засобах масової інформації та інтернеті

Чого плануємо досягти?
Створення coworking space для розвитку молодих митців дозволить розвинути нові компетенції у студентів та молодих митців та дозволить залучити їх до міжнародної співпраці із спільнотами митців різних країн. Громада отримає можливість залучати креативну молодь до розвитку вигляду міста та до розробки графічної та мультимедійної продукції, що сприятиме її розвитку.

Що буде далі?
Після створення coworking space для молодих митців міста Херсону та області він стане місцем проведення зустрічей для обміну ідеями та напрацюваннями талановитої молоді та для отримання інформації від відомих митців, культурологів та дизайнерів. Молоді митці матимуть постійно діючу базу для розвитку професійних та особистісних навичок. Опікуватися простором будуть студенти та викладачі кафедри дизайну ХНТУ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 424

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту