Острівна республіка – школа лідерства

Острівна республіка – школа лідерства

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 549
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 26,23
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,56

Локація
м. Таврійськ

Дати реалізації
Травень – липень 2021

Бюджет
45 778,20 грн

Про що цей проєкт?
Сучасне суспільство вимагає від людини наявності таких якостей, як рішучість і цілеспрямованість, які в сукупності з іншими навичками формують в людині лідера. Але хто готує сучасну українську молодь до відповідності таким вимогам? 

Ми хочемо організувати освітню гру, що сприятиме розвитку лідерства та посиленню ключових компетенцій молодих хлопців та дівчат віком 14-18 років. В результаті проєкту вони отримають лідерські навички та навички виживання в умовах острівного наметового табору для того, аби стати впевненими в собі активними громадянами, орієнтованими на соціальний розвиток і зміни.

Що плануємо робити?
1. Зберемо ініціативну групу організаторів, волонтерів, вчителів та проведемо організаційні збори
2. Організуємо інформаційну кампанію, щоб розповісти про табір в соцмережах
3. Підготуємо морське та таборове спорядження
4. Проведемо табів «Острівна республіка» на острові Крисиний
5. Разом з учасниками підготуємо та проведемо наступний проєкт «Січ на Івана Купала»

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні суспільство дізнається про можливості виховання молоді у незвичних умовах. Учасники отримають лідерські навички та будуть почуватись більш впевнено у житті.

Цей проєкт позитивно вплине на вирішення конкретної проблеми, як і коли виховувати молодіжних лідерів на місцевому рівні. В програмі буде задіяна група вчителів я в якості тренерів та наставників, які зможуть використати отримані знання та досвід у повсякденній роботі. Але головний результат стане помітний за кілька років, коли наші нинішні учасники змудріють і ми будемо залучати їх до таборів уже в якості тренерів.

Що буде далі?
Реалізація проєкту вплине на місцевий розвиток, він спонукає працювати ще краще, більше і ефективніше. Нашою ініціативною групою вже заплановано проведення молодіжних таборів «Січ на Івана Купала» в липні та «Соснової січі» в серпні. А також плануємо проводити психологічні ігри серед учнів 9-10 класів, такі як «Дігікон», «Рецепт демократії» та ін.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 549 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 26,23 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 32,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,56

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту