За життя – без сміття

За життя – без сміття

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 237
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,32
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,33
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,65

Локація
смт Велика Лепетиха

Дати реалізації
2021 рік

Бюджет
49 500 грн

Про що цей проєкт?
Питання збору та утилізації твердих побутових відходів на сьогоднішній день стало найактуальнішим не тільки в нашій громаді і потребує нагального вирішення для початку на локальних рівнях країни. Тверді побутові відходи створюють небезпеку, адже внаслідок їхнього розкладання вивільнюються шкідливі хімічні сполуки.

Ми пропонуємо розвивати екологічну культуру в громаді через роздільне сміттєзбирання.

Що плануємо робити?
1) Закупити сміттєві баки
2) Облаштувати майданчики для роздільного збору сміття
3) Розробити рекламні ролики
4) Провести навчальні семінари в установах та закладах громади
5) Реалізувати проєкт роздільного збору сміття

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні в п’яти установах громади з’являться контейнери для роздільного збору сміття, підвищиться загальна культура збирання сміття та екосвідомість жителів громади. Також і в подальшому будуть реалізовуватись екологічні проєкти з переробки твердих побутових відходів.

На глобальному рівні вдасться відшукати активних громадян в сусідніх громадах для об’єднання та пошуку інвестицій для боротьби зі стихійними звалищами, переробки пластику і скла. Що ще важливо – громадяни об’єднаються навколо спільної ідеї та будуть мотивовані для подальшої об’єднаної  роботи на благо громади, області, країни.

Що буде далі?
Впровадження технології роздільного збирання твердих побутових відходів матиме екологічне, економічне та соціальне  значення. Цей процес має стати не  короткостроковою кампанією, а мусить бути послідовним, досконало організованим і, головне, безперервним. Лише тоді можна досягнути успіху.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 237 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,32 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,33 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,65

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту