«Від інклюзивного класу до інклюзивної Європи»

«Від інклюзивного класу до інклюзивної Європи»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 335
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,28
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,40
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,68

Локація
м. Деражня

Дати реалізації
Січень – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
40 633 грн

Про що цей проєкт?
В суспільстві дітям з особливими освітніми потребами важко вжитися з іншими. Їх не сприймають як особистостей та «нормальних» людей. Дітей дуже часто ображають, не бажають товаришувати з ними.

Ми плануємо соціалізацію дітей з особливими потребами через сценічно-артистичну діяльність в Деражнянській громаді. Мета проєкту — дати можливість таким дітям відчути себе особистостями, відкрити у собі таланти, самореалізуватись, проявити себе та подружитися з іншими. Під час такого проєкту звичайні діти навчаться толерантності, а діти з інвалідністю розуміють, що вони цікаві.

Що плануємо робити?
– Тренінг по обміну досвідом із вчителями, які працюють в інклюзивних класах;
– Онлайн-лекцію для батьків;
– Постановку вистави та репетицію;
– Виставу «Особливий океан любові»;
– Інформаційну кампанію.

Чого плануємо досягти?
Локальний вплив: реалізація проєкту надасть можливість дітям з особливими освітніми потребами самореалізуватись, проявити себе, підвищити свою самооцінку, відчути особистістю, а також потоваришувати з іншими дітьми з особливими освітніми потребами.

Глобальний вплив: проєкт покращить формування толерантного ставлення суспільних груп населення до людей з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами, А також дозволить налагодити тісні зв’язки по обміну досвідом між вчителями.

Що буде далі?
Вчителі надалі будуть обмінюватись досвідом з вчителями, один раз на декаду будуть проводитись онлайн-лекції для вчителів. Діти будуть краще навчатися, розвивати артистичні здібності, сприяти досягненню своїх поставлених цілей.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 335 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,28 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 40,40 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,68

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту