Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Можливості для успіху»

«Можливості для успіху»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 234

Локація
м. Кам'янець-Подільський

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
60 000 грн

Про що цей проєкт?
У дітей, що виховуються в сім’ях в СЖО, з часом виникає суб’єктивне відчуття «інакшості» поміж іншими однолітками, що призводить до появи у них асоціальної поведінки та уявлень. Це, своєю чергою, призводить до збільшення рівня підліткової злочинності та ризику раннього соціального сирітства в довгостроковій перспективі.

Ми прагнемо запровадити у піврічний термін проведення мотиваційних зустрічей для 75 підлітків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах для отримання ними позитивного прикладу успішних людей місцевої ТГ у створеному сучасному просторі. Попередні такі зустрічі мали позитивний результат — двоє підлітків, які характеризувались поведінкою криміногенного характеру, одразу ж по досягненню повноліття виявили намір служити за контрактом в ЗСУ, та зробили це. Одна дівчинка, яка мала негативний досвід своєї матері, поступила в коледж. 

Що плануємо робити?
Ремонт, облаштування кімнати та закупівля меблів;
– Визначення та залучення ЦА до участі у мотиваційних зустрічах;
– Підбір спікерів-хедлайнерів шляхом проведення онлайн-опитування ЦА з метою визначення лідерів думок підлітків з числа ЦА;
– Розробка планів зустрічей та проведення попередньої роботи з кандидатами;
– Проведення мотиваційних зустрічей, які включатимуть: презентацію «історії успіху» спікера-хедлайнера, модеровані дискусії, тренінгові вправи та елементи,зворотній зв’язок, а також забезпечення онлайн-трансляцій в соціальних мережах, фідбек з ЦА;
– Психологічне консультування підлітків з використанням діагностичних методик;
– Висвітлення інформації про проєкт в ЗМІ.

Чого плануємо досягти?
Локальний рівень: реалізація проєкту надасть можливість налагодити планомірну роботу з ЦА на постійній основі. Проєкт дозволить створити передумови для зменшення проявів девіантної поведінки серед підлітків, які виховуються в сім’ях, що перебувають в СЖО.

Глобальний рівень: реалізація проєкту надасть можливість ЦА змінити погляди на своє життя, замислитись над власним майбутнім та не повторювати помилок своїх батьків, моделей сімей,  які не змогли їм дати позитивного прикладу. Спілкування з успішними людьми міста створить поштовх до формування у підлітків мотивації до самореалізації, зміни девіантних поведінкових моделей, бажання ставити ціль та досягати їх.

Що буде далі?
Надалі заходи, проведені у рамках проєкту будуть проводитись Центром СССДМ. Планується проведення заходів не тільки для підліткової ЦА, а в цілому для різноманітних соціально-вразливих груп сімей з дітьми та молоді. Ці заходи будуть внесені в перспективний план роботи  Центру СССДМ, який затверджується профільним заступником міського голови, та є обов’язковим для виконання. Меблі та матеріали будуть поставлені на баланс Центру СССДМ. Кімната залишиться на балансі ДСЗН, який її надає в оренду Центру СССДМ за 1 грн на рік.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 234

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту