Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Платформа інклюзивної соціалізації молоді через настільні ігри

Платформа інклюзивної соціалізації молоді через настільні ігри

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 410

Локація
м. Хмельницький

Дати реалізації
2021 – 2022 роки

Загальний бюджет проєкту
42 500 грн

Про що цей проєкт?
У нашому місті існує проблема дозвілля молоді у віддалених частинах міста. Питання здорового, активного, цікавого саме цієї цільової аудиторії, і що важливо безплатного дозвілля залишається гострим. У різних мікрорайонах міста функціонують міські та шкільні бібліотеки, які не користуються достатнім попитом у молоді та повністю не адаптовані для роботи з молоддю з інвалідністю, робота та місце цих установ для багатьох потенційних користувачів залишається недостатньо відомою.

Ми хочемо створити на базі Юнацької бібліотеки та Обласного Літературного музею платформу для настільних ігор, що на постійній основі соціалізуватиме молодь з інвалідністю, зруйнує упереджене та стереотипне відношення до молоді з інвалідністю.

Що плануємо робити?
– Створення інформаційної кампанії з початку проведення заходу та інформування громади про можливості, які буде надавати проєкт. Інформування усіх партнерів про початок реалізації проекту;
– Закупівля настільних ігор та протекторів за грантові кошти, поставлення їх на баланс організації, розподіл між локаціями функціонування клубу;
– Проведення навчання для модераторів клубів на базі КУ «Молодіжний центр»;
– Ініційований збір настільних ігор від усіх бажаючих долучитися до соціальної ініціативи та зробити власний внесок;
– Проведення щотижневих зустрічей із залученням молоді з інвалідністю в локаціях громади із запрошенням «гостей» для спільної гри настільних ігор. Серед гостей плануються представники влади, бізнесу, громадського сектору;
– Формування інклюзивних клубів на базі навчальних закладів від учасників проєкту;
– Звітування.

Чого плануємо досягти?
Долучити 300 підлітків з інвалідністю та молодь віддалених районів міста, які в рамках діяльності проєкту почнуть утворювати тусівки любителів настільних ігор на базі шкіл, бібліотек та інших соціальних установ. Самі ж установи стануть відкритіші до молоді та почнуть планувати свою діяльність відповідно до її потреб. У самі установи через активну-піар компанію, почнуть ходити більше людей та відкриють для себе можливість проведення альтернативного дозвілля в інклюзивно дружньому середовищі. Головне — молодь з інвалідністю не буде відчувати себе осторонь соціальних процесів, отримає дружню підтримку та допомогу у включені себе у громадське життя спільноти.

Що буде далі?
По закінченні проєкту клуби будуть продовжувати працювати у форматі гурткової роботи на базі Обласної бібліотеки для юнацтва та Обласного літературного музею, про що свідчить наявність листів-підтримки від цих установ, а також високу зацікавленість БФ «Без бар’єрів» та Товариства молодих інвалідів. Кількість ігор буде оновлюватись через подальшу роботу з бізнес-партнерами та локальними благодійними фондами.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 410

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту