Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Антонівський молодіжний центр

Антонівський молодіжний центр

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 18

Локація
с. Антонівці

Дати реалізації
Грудень 2021 — березень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
51 000 грн

Про що цей проєкт?
У селі немає закладів, які б провокували молодь на заняття спортом, допомагали екологічному і патріотичному вихованню. В результаті молодь або виїжджає, або деградує.

Ми хочемо створити постійний молодіжний центр для формування у молоді активної життєвої позиції здорового способу життя, екологічної свідомості й естетичного розвитку. Для початку в межах цього проєкту буде організовано роботу секції бойового гопака і започатковано екологічний напрямок діяльності молодіжноі організаціі з програми «Село без диму». 

Що плануємо робити?
– Ремонт приміщення: встановлення дверей, вікон, електроенергії, опалення, ремонт підлоги, стін та стелі;
– Підготовка приміщення до початку занять: меблі та оформлення;
– Показовий виступ федерації бойового гопака в приміщенні Антонівського клуба;
– Тренування «Бойовий гопак» для дітей за графіком;
– В рамках програми «Село без диму» створення демонстраційної грядки Розума;
– Створення гімнастичних занять на території молодіжного центру;
– Інші заходи для формування командності поза графіком тренувать бойового гопака: спільне облаштування території, тематичне спілкування про здоровий образ життя і теми, корисні для формування лідерських активістських настроїв у молоді;
– Інформаційна діяльність: створення фб-сторінки і висвітлення на ній діяльності молодіжного центру, публікація анонсів і релізів про заходи.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: в селі з’явиться молодіжний центр, котрий буде організовувати спортивні, естетичні, екологічні та патріотичні заходи. В результаті молодь матиме більше можливостей вирости здоровою гармонійно розвиненою з активною громадянською позицією.

На глобальному рівні: громадяни здорові, виховані долати труднощі, активні, позитивно орієнтовані та активно включаться у розбудову сучасної держави.

Що буде далі?
Молодіжна організація «Наш дім» є громадською організацією, котра працює на засадах ініціативи учасників. Секція бойового гопака працюватиме на фінансовій підтримці батьків. Інші активності ініційовані організацією проводяться з ініціативи учасників і добровільної участі та внесків. Організатором і продовжувачем початої справи буде молодіжна організація «Наш дім».

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 18

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту