Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Проєкт сталого молодіжного волонтерства «Волонтерське кафе»

Проєкт сталого молодіжного волонтерства «Волонтерське кафе»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 418

Локація
м. Хмельницький

Дати реалізації
Лютий – квітень 2022 року


Загальний бюджет проєкту
56 000 грн

Про що цей проєкт?
Ми плануємо створити на базі Молодіжного центру «Волонтерського кафе» — для забезпечення комфортних умов для кращої взаємодії з молоддю, формування суспільно активних волонтерів, поліпшення умов співпраці між волонтерами та відвідувачами Центру.

Реалізація проєкту допоможе створити умови для формування добровільної сталої волонтерської спільноти, яка буде відповідати на сучасні виклики в громаді, допоможе соціалізувати різнопланову молодь, створити інклюзивне середовище.

Що плануємо робити?
– Створення робочої групи з наявних волонтерів Молодіжного центру для реалізації проєкту;
– Напрацювання контент-плану публікацій у соціальних мережах, створення афіш для поширення в навчальних закладах міста;
– Облаштування Волонтерського кафе. Проведення інформаційної прес-конференції;
– Проведення акції «Подаруй книгу Молодіжному центру», книжкового планеру «Молодь читає», круглого столу на базі волонтерського кафе «Розвиток молодіжного волонтерства в Хмельницькому регіоні», акції «Подаруй настільну гру Молодіжному центру», волонтерського турніру з настільних ігор на базі Кафе, виховних годин на тему «Громадянська освіта» для школярів Хмельницької громади;
– Завершальна прес-конференція. Підбиття загальних підсумків проєкту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт дозволить створити комфортні умови для розвитку волонтерства, комунікації молоді, якій цікаве волонтерство, створення місця, яке зможе акумулювати усі волонтерські можливості регіону.

На глобальному рівні проєкт дозволить збільшити кількість молодіжних ініціатив, покращити роботу учнівських студентських самоврядувань, покращити якість та ефективність роботи молодіжних рад, збільшить кількість молоді, що дотична до загальноміських та обласних активностей у якості волонтерів.

Що буде далі?
«Волонтерське кафе» є проєктом, розрахованим на довгострокову перспективу, а також має потенціал до сталості та розвитку водночас. Після завершення проєкту підтримка діяльності Кафе буде здійснюватися коштом Молодіжного центру та власного внеску ГО «Молодь за краще майбутнє», донорських внесків (бізнесу, громадськості, волонтерів). Асортимент книг буде змінюватися та поповнюватися шляхом буккросингу та інших акцій. Колекція настільних ігор поповнюватиметься або внаслідок коштів Молодіжного центру, або коштом екземплярів, які надходитимуть як подарунки.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 418

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту