Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Молодіжний простір навчання красномовства «Ісократ»

Молодіжний простір навчання красномовства «Ісократ»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 174

Локація
м. Кам’янець-Подільський

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
45 800 грн

Про що цей проєкт?
Сьогодні в місті відсутній комфортний осередок для молоді, де б у дружній атмосфері фахівці у галузі мистецтва красномовства змогли б підштовхнути на правильний шлях та змотивувати молоде покоління до покращення своїх ораторських здібностей.

Ми плануємо створити таке освітнє середовище з розвитку комунікаційних компетенцій. Проєкт націлений на навчання молодого покоління висловлювати свої думки грамотно, чітко, структуровано та на покращення комунікативної здатності підлітків. 

Що плануємо робити?
– Створення молодіжного простору;
– Закупівля меблів для молодіжного простору;
– Створення рекламного ролику для подальшого висвітлення у соцмережах;
– Організація лекцій з медіаграмотності та з ораторського мистецтва;
– Проведення зустрічей з запрошеними експертами, із обговоренням тем «булінгу», інклюзії, сучасного світового мистецтва у школах.
 

Чого плануємо досягти?
Даний проєкт є прекрасною можливістю для молоді з периферії отримати доступ до гарних знань та навичок в красномовстві та ораторському мистецтві, адже в нашому регіоні відсутні будь-які подібні кружки чи курси. Це нагода покращити життя і майбутнє інтровертних підлітків, які є замкнутими та не в змозі знайти друзів однолітків через брак впевненості в собі та вмінні висловлюватись.

На глобальному рівні, якщо кожен прибере сміття за собою — буде чисто. Так само зі створенням малих осередків по навчанню спілкуванню, навіть на рівні маленького міста, є надія на світле майбутнє нашого молодого покоління. Цей проєкт є корисною інвестицією у створення майбутніх свідомих та активних громадян повноцінного суспільства. 

Що буде далі?
Проєкт продовжуватиме своє існування в молодіжному осередку, створеному в університеті. Придбані меблі та створений ремонт в аудиторії слугуватимуть необмежений проміжок часу і залишаться для розвитку і продовження життя даного проєкту. Після закінчення проєкту, його вплив буде позитивно відбиватися на молоді та приваблюватиме все більше зацікавлених підлітків.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 174

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту