Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Вулична виставка «Це моє місто. Це моя історія»

Вулична виставка «Це моє місто. Це моя історія»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1083

Локація
м.Шепетівка

Дати реалізації
Листопад 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
45 570 грн

Про що цей проєкт?
У громади немає розуміння культурної спадщини краю, натомість є низький рівень обізнаності громади і туристів про історію міста. Зокрема маємо відсутність у молодого покоління достатніх знань про певні періоди історії, її діячів та багату культурну спадщину. Також існують певні міфи та стереотипи серед громади стосовно історії краю.

Облаштування історичної вуличної виставки в просторі міста «Це моє місто. Це моя історія» для посилення якісного суспільного діалогу та порозуміння всередині громади стосовно історичного минулого. Реалізація проєкту дасть можливість створити відкритий виставковий простір на території міста в ключових його місцях, де завжди перебуває велика кількість людей. 

Проєкт сприятиме підвищенню туристичного потенціалу міста, започаткує якісний та ефективний механізм побудови діалогу між громадою, владою, туристами, усіма зацікавленими групами щодо питань історичного минулого.

Що плануємо робити?
Проведення координаційної зустрічі  з учасниками робочої групи (командою та волонтерами) проєкту, партнерами проєкту та учасниками проєкту;
– Розробка комплексної інформаційної кампанії проєкту, а також розробка та поширення матеріалів про проєкт в ЗМІ;
– Підготовка до виставки: обговорення концепції з активною частиною громади, складання структурного та тематичного плану, формування текстів та інших матеріалів, оцифрування фотографій, розробка дизайн-макету стендів та інформаційних банерів тощо;
– Виготовлення банерів з інформаційними матеріалами та стендів для експонування виставки;
– Створення онлайн-екскурсії Вуличною виставкою;
– Проведення внутрішнього та зовнішнього моніторингу, оцінки та контролю за якістю виконання проєкту, досягнненням поставлених результатів.

Чого плануємо досягти?

 

Успішна реалізація проєкту дасть можливість розкрити місто в історичному контексті, що сприятиме розвитку історичного світогляду місцевої громади. Сприятиме відновленню національної пам’яті громади, національно-патріотичному вихованню молоді, відстоюванніюправ та свобод людини, формуванню критичного мислення, дієвого патріотизму та власної ідентичності.

Реалізація проєкту не дасть відповідь на всі питання зацікавлених сторін, однак вона започаткує ефективний механізм побудови якісного суспільного діалогу між громадою, владою та туристом щодо питань історичного минулого. Місто та громада продовжать активну самоідентифікацію не як консервативного пострадянського міста, а як простір синергії, де генеруються, підтримуються та реалізуються креативні ідеї, продукується актуальний культурний продукт та шанується історія.

Що буде далі?
Вулична виставка буде доступною для громади після завершення проєкту. У вчителів шкіл та викладачів навчальних закладів буде можливість проводити уроки історії та краєзнавства просто неба та використовувати матеріали реалізованого проєкту. Проєкт дасть можливість проводити пішохідні екскурсії містом для всіх цільових груп та туристів та сприятиме розвитку історичного світогляду та формуванню іміджу міста як привабливого туристичного об'єкта. Музей та інші культурні заклади можуть урізноманітнити форми роботи та запропонувати більше культурних послуг.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1083

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту