Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Екохаб «Діємо»

Екохаб «Діємо»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 530

Локація
смт Чемерівці

Дати реалізації
Грудень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 000 грн

Про що цей проєкт?
На сьогодні в Україні проблема сміття – одна з найважливіших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Проїжджаючи територією Чемеровецького краю можна зустріти стихійні сміттєзвалища в посадках, лісах, парках, водоймах, та безпосередньо в самих населених пунктах, що не є тільки естетичною проблемою, але й екологічною небезпекою. В громаді існує ще одна нагальна проблема поводження з відходами: надмірне використання поліетилену в повсякденному житті. 

Ми прагнемо створити екохаб «Діємо» на базі Чемеровецької центральної бібліотеки для того, щоб розвивати екологічну свідомість громади. 

Що плануємо робити?
Провести зустріч зацікавлених осіб проєкту;
– Виготовити мобільну інформаційну виставку: «Життя в стилі ECO», яка своїм наповненням сприятиме формуванню етичних взаємовідносин людини з довкіллям;
– Придбати меблі, швейну машинку, кравецьке обладнання та тканини для виготовлення екосумок;
– Урочисте відкриття екохабу «Діємо»;
– Провести ряд подій: тренінг-заняття «За життя — без сміття», роботу з пошиття екосумок та майстер-класи, воркшопи по оздобленню екосумок, конкурс серед учнівської молоді на краще дизайнерське оформлення екосумки та PR-акцію по розповсюдженню екосумок серед мешканців громади «Стартуй! Громаду від поліетилену рятуй!»;
– Постійний інформаційний супровід реалізації проекту в усіх доступних мережах;
– Провести eco quest day: «Разом до гри і чистоти!».

Чого плануємо досягти?
Глобально наш проєкт має на меті привернути увагу громади до проблеми поводженням з відходами та надмірне використання поліетилену в повсякденному житті, тим самим забезпечити досягнення Цілі сталого розвитку в громаді та Україні. Також ми станемо прикладом для інших громад, які захочуть працювати у цьому напрямку.

Локально ми зможемо привернути увагу громадян до проблеми накопичення поліетиленових пакетиків у природі. А також подружити владу і громаду, щоб їхні спільні дії в цьому напрямку принесли користь усім мешканцям громади. 

Що буде далі?
Після реалізації проєкту ми й надалі будемо працювати над розв'язанням даної проблеми, продовжимо проводити заходи в нашому екохабі. Під час впровадження проєкту ми отримаємо підтримку активістів і з їхньою допомогою будемо знаходити шляхи залучення коштів чи необхідних матеріалів для продовження пошиття екосумок (збір благодійних коштів, проведення акцій по збору тканини). А ще звернемось до аграрних компаній та фермерських господарств, які діють на території нашої ТГ, щоб вони профінансували придбання тканини для екосумок, ми ж своєю чергою будемо виготовляти екосумки з рекламою їхньої продукції.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 530

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту