Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Платформа розвитку свідомої молоді Красилівської громади

Платформа розвитку свідомої молоді Красилівської громади

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 131

Локація
м. Красилів

Дати реалізації
2021 – 2022 роки

Загальний бюджет проєкту
45 000 грн

Про що цей проєкт?
Важко навіть собі уявити, скільки цікавих думок, дотепних жартів, фантастичних перфомансів ми не побачимо і про скількох людей у світі ми взагалі нічого не дізнаємося, а головне – скільки однодумців ми не знайдемо та скільки потрібних справ ми не зможемо реалізувати та втілити у життя. Усе це через невміння вести комунікацію та страх виступу перед аудиторією, який присутній, за статистикою, у 95% людей. 

Мета проєкту — створити середовище на базі Палацу творчості для дітей та юнацтва, яке на постійній основі буде взаємодіяти з молоддю через серію тренінгів, зустрічей з відомими людьми, проведення симуляційних ігор та неформального спілкування. Мотивуватиме підлітків до активного здорового способу життя, особистісного розвитку, розвитку громадської позиції та відповідних soft skills, формування навичок здорового способу життя, соціалізації тощо.

Що плануємо робити?
– Закупка необхідного інвентаря відповідно до бюджету;
– Офіційне відкриття простору;
– Проведення гурткових робіт з вивчення англійської мови, перегляду фільмів, настільних ігор;
– Зйомки молодіжних подкастів;
– Серія воркшопів на відповідну тематику: «Основи тайм менеджменту підлітка», «Основи комунікації», «Секрети ораторського мистецтва», «Секрети підлітків: вголос про подолання вікових психофізіологічних труднощів;
– Робота в малих група з активізації молоді через учнівське самоврядування із залученням тренерів з ГО «Молодь за краще майбутнє».

Чого плануємо досягти?
Локальний рівень: створення належних умов для розвитку молодіжного середовища міста та покращення комунікації молоді на рівні міста між різними навчальними закладами. надання якісних молодіжних послуг, налагодження планомірної роботи з ЦА на постійній основі, залучення старшокласників та студентів до розвитку своєї громади, а також залучення до розвитку молоді представників бізнесу, влади, громадських активістів тощо.

Глобальний рівень: платформа стане передумовою створення Молодіжного центру в регіоні. Це дасть можливість увійти у всеукраїнську мережу Молодіжних центрів, стати дотичним до кращих практик молодіжної роботи, ініціювати збільшення виділення коштів на молодіжний розвиток. Реалізація проєкту надихне інші громади до створення подібних платформ, що, як наслідок, дозволить сформувати повноцінну мережу. 

Що буде далі?
По закінченні проєкту об'єднана молодь зможе безперешкодно продовжити свою роботу в напрямку гурткової діяльності та, доєднавшись до локальних молодіжних ініціатив та молодіжної ради, формуватимуть проєкти соціальної дії.  Місцева влада зацікавлена підтримувати молодіжні ініціативи, буде краще розуміти потреби молоді. Комунальні заклади дотичні до проєкту будуть краще виконувати свою роботу та залучати більше молодіжної аудиторії у свою щоденну роботу.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 131

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту