Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Розвиток молодіжного потенціалу «Створюй та дій»

Розвиток молодіжного потенціалу «Створюй та дій»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 183

Локація
Красилівська ТГ

Дати реалізації
Січень – серпень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
48 500 грн

Про що цей проєкт?
В Україні молоде покоління має низьку включеність та загальну пасивність у житті та розвитку власних громад. Існує невирішеність питань щодо інформування правових можливостей, залучення молоді до внутрішнього життя громади та прав і свобод молоді у цілому. Це є однією з вагомих причин, чому молоді українці займають переважно пасивну позицію у суспільстві.

Ми хочемо створити «Офіси активізації молоді» в навчальних закладах ТГ, а також підтримувати їхню діяльність за допомогою серії молодіжних заходів. Це збільшить участь молоді у формуванні молодіжної політики регіону та налагодить «промолодіжну» політику місцевого самоврядування.

Що плануємо робити?
– Створення сторінки тренінгу «Створюй та дій»;
– Проведення серії презентації по навчальним закладам, відбір та інформування учасників;
– Відкриття навчання «Створюй та дій» та проведення лекції «Молодіжна активність, як елемент громадської участі»;
– Знайомство учасників, тімбілдинг, створення чату в телеграмі, презентація домашнього завдання тощо;
– Лекції «Презентація. Мистецтво Слайдологія», «Дебати, як адвокаційний інструмент» та «Молодіжна робота та участь молоді у прийнятті рішень»;
– Робота учасників: адвокаційна кампанія, дебатний турнір, напрацювання та закріплення матеріалу, відкритий мікрофон;
– Проведення презентацій у своїх навчальних закладах, формування ідей по розвитку молодіжного середовища громади та їхня презентація для представників Красилівської міської ради;
– Проведення антикорупційного квізу.

Чого плануємо досягти?
З нашого проєкту будуть випускатись впевнені у собі, націлені розвивати себе та інших студенти, які апріорі будуть змінювати навколишнє становище не тільки Красилівського регіону, але і країни. По закінченні проєкту ми розраховуємо на збільшення кількості молодіжних ініціатив в Красилівській громаді. 

Що буде далі?
По закінченні проєкту дія локальних офісів консолідуватиме активну молодь на місцях, формуватиме місток взаємодії між різними навчальними закладами та формуватиме пропозиції, що будуть передаватись Молодіжній раді Красилова та Міській раді напряму. Принцип роботи «Від молоді до молоді і з молоддю» буде відображений у роботі молодіжного відділу міської ради, та у випадку успішної реалізації проєкту дозволить формувати річний план відповідно до реального молодіжного запиту.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 183

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту