Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Медіамен. Відкрий свою медіа силу»

«Медіамен. Відкрий свою медіа силу»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 293

Локація
м. Хмельницький

Дати реалізації
2021 – 2022 роки

Загальний бюджет проєкту
32 600 грн

Про що цей проєкт?
В час ситуації ковід ми бачимо загострення фейкової інформації, які транслюються в середині громади, збільшуючи тим самим негативний сплеск від цього напрямку роботи. На базі кожного навчального закладу діє своя бібліотека, яка може стати оплотом роботи в розрізі підвищення медіаграмотності молоді. 

Наше завдання — надати необхідну компетенцію та налагодити процес роботи бібліотек з молоддю у протидії поширенню фейків в час спалаху пандемії та ковіду. Ми плануємо створення тематичної настільної методички у форматі коміксу з медіаграмотності для формування культури медіаграмотності та підготовки школярів до сучасних викликів медійного середовища.

Що плануємо робити?
– Підготовка програми, друк брендованих подарунків для учасників, формування та адаптація презентаційних матеріалів;
– Проведення презентацій (відповідно карантинних норм) на базі бібліотек навчальних закладів відповідно до сформованого календаря, узгодженого з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради;
– Проведення інформаційно-консультаційної роботи з учасниками тренінгів та підготовка групового завдання аналізу ЗМК;
– Формування та друк настільної методички з медіаграмотності із залученням учасників та учасниць навчання;
– Прес-брифінг з презентацією методички за участі представників департаменту освіти, друк та поширення в навчальних закладах.

Чого плануємо досягти?
Локальний рівень: збільшені знання та навички для 400 учнів, збільшення компетенцій у напрямку протидії маніпуляцій 15 бібліотекарів шкільних бібліотек, зменшення загального рівні довіри неправдивої інформації всередині шкільного середовища.

Глобальний рівень: створена методичка дозволить масштабувати знання з медійної грамотності для учасників з інших навчальних закладів. Створення прецеденту для проведення подібних практик для інших регіонів.

Що буде далі?
Проєкт по закінченні реалізації дозволить підвищувати медіаграмотність учасників, які своєю чергою будуть агентами змін на місцях та зможуть продовжити поширювати ці знання у форматі «рівний – рівному», застосовуючи напрацювання методичного довідника та збільшуючи дієвість шкільних бібліотек на місцях.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 293

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту