Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Арт-об’єкт «Книга в кишені»

Арт-об’єкт «Книга в кишені»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 799

Локація
с. Соколівка

Дати реалізації
Лютий 2022 — липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
23 353 грн

Про що цей проєкт?
Соколівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради є опорним — окрім місцевих, у ньому також навчаються діти із сусідніх сіл. Але шкільний бібліотечний фонд є досить бідним і не може задовольнити читацький попит учнів, який і без того невисокий — навіть найцікавіша дитяча книжка нині не може конкурувати з гаджетом. Ми вважаємо, що популяризувати читання можна завдяки книгам у смартфонах.

Проєкт покликаний перетворити гаджет на ефективного помічника у навчанні, що спростить доступ до цифрового варіанту будь-якого твору зі шкільної програми через сканування розміщених на стінах школи QR-кодів.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо здійснити наступні кроки:
– Визначити читацьку активність учнів через онлайн-анкетування;
– Розробити перелік літератури, необхідної для успішного складання ЗНО;
– Розписати стіни школи, залучивши до цього художника;
– Замовити QR-коди і розмістити їх на стіні;
– Фініш проєкту — висвітлити результати у ЗМІ і соцмережах, провести онлайн-анкетування для виявлення позитивної читацької динаміки;
– Проведести на базі арт-об’єкту захід, присвячений українським національним символам;
– Підготувати звіт про реалізацію проєкту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми отримаємо крутий функціональний арт-об'єкт, оновлення шкільного простору, де враховано вікові категорії дітей та інклюзивний аспект, а легкий доступ до творів української літератури спростить процес підготовки до ЗНО. Крім того, емоційний стан дітей має покращитись, а їхня громадська активність — підвищитись.

На глобальному рівні ми очікуємо на підвищення читацької активності дітей, діджиталізацію населення, згуртованість громади села та продуктивну співпрацю між активними жителями, органами місцевого самоврядування, бізнесом.

Що буде далі?
Проєкт, який буде підтримувати школа, розрахований на тривалий термін. Зміни у шкільній програмі вноситимуть вчителі української мови за рахунок спонсорської підтримки місцевого бізнесу без шкоди для самого арт-об'єкту. Протягом 2022 — 2023 навчального року планується організувати літературознавчі заходи з використанням арт-об'єкту.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 799

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту