Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Рекреаційна зона «Корисна перерва»

Рекреаційна зона «Корисна перерва»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 698

Локація
с. Соколівка

Дати реалізації
Лютий 2022 — липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
78 426,8 грн

Про що цей проєкт?
Соколівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради є опорним — окрім місцевих, у ньому також навчаються діти із сусідніх сіл. Щоб швидше адаптуватися до нових умов навчання, дітям важливо спілкуватися та проводити максимально ефективно час перерви. Нова Українська школа пропонує створити в коридорах школи зони, де школярі зможуть відпочити між уроками, переключитися з одного виду діяльності на інший.

Завдяки співпраці батьків, волонтерів, партнерів та місцевого бізнесу на базі школи створять сучасний рекреаційний інклюзивний простір для учнів молодших та середніх класів для швидшої адаптації до умов навчання, емоційного розвантаження та якісного відпочинку між уроками.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо здійснити наступні кроки:
– Створити ініціативну групу з учителів, батьків, учнів, представників місцевої влади і бізнесу;
– Врахувати побажання цільової аудиторії через онлайн-анкетування;
– Провести конкурс малюнків серед учнів на найкращий дизайн арт-об’єкту;
– Провести ремонт, зібрати методичні матеріали для проведення дитячого дозвілля;
– Фініш проєкту — створення комфортного рекреаційного простору, відкриття зони відпочинку «Корисна перерва» та висвітлення про це інформації у ЗМІ і соцмережах;
– Запустити клуб буккросингу, провести акцію зі збору книг серед дітей;
– Провести анкетування серед цільової аудиторії, проаналізувати результати і підготувати звіт.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні — створити безпечні та комфортні умови для повноцінного відпочинку учнів на перервах, сформувати доброзичливий психологічний клімат у шкільній спільноті, що сприятиме покращенню якості навчального процесу. Також буде врахований інклюзивний аспект: підібрані теплі спокійні кольори та зручні меблі.

На глобальному рівні — підвищити читацьку активність дітей, діджиталізувати населення, згуртувати громаду села, покращити комунікації і співпрацю між активними жителями, органами місцевого самоврядування та бізнесом.

Що буде далі?
Проєкт, який буде підтримувати школа, розрахований на тривалий термін. Завдяки проєкту для всіх учасників освітнього процесу створять безпечні та комфортні умови, а також — умови для повноцінного відпочинку учнів на перервах, доброзичливий психологічний клімат у шкільній спільноті з урахуванням інклюзивного аспекту.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 698

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту